2733
2734

سلام. بچه تون که امسال میره کلاس اول چیا بلده؟ تا چند بلده بشمره؟ حروف الفبا رو حفظه؟ میتونه بخونه یا هیچی یاد نداره؟ 

چه چیزهایی لازمه بلد باشه تا از بقیه عقب نباشه

عشق یعنی در میان غصه های زندگی/ یک نفر باشد که آرامت کند

امسال پسرم میره اول دبستان.نه حروف الفبا بلد نیست.اما تابستون باهاش اعداد کار کردم که بتونه بنویسه.شبا باهاش یه کوچولو سودوکو کار میکنم.متاسفانه صدای اول و اخر کلمات بلد نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشتباه ترین کار اینکه قبل مدرسه رفتن به بچه ها حروف الفبا و خوندن و نوشتن یاد داد

جدی میگی؟ من باهاش کار کردم حروف الفبا رو یاد دادم

خوندن هم میتونه بخونه

نوشتن هم دارم سعی میکنم یاد بدم

تا حدودی بلده

همش فکر میکنم خیلی عقبه

عشق یعنی در میان غصه های زندگی/ یک نفر باشد که آرامت کند
2731

من پسرم ۴ ساله نشده هنوز ولی واقعا دوست ندارم چیزی یادش بدم جلوتر از مدرسه و کلاس.

نگران میشم نکنه تو کلاس چون بلده گوش نده و نصفه نیمه به همه چیز دقت کنه چون میگه بلدم.نمیدونم کارم درسته یا نه ولی اموزش پیش پیش رو دوست ندارم.

شاید فقط زبان رو بعد کرونا بفرستم.

دختر من تا صد میتونه بشماره و بنویسه 

با حروف فارسی آشناست همون چیزی که تو پیش دبستانی اموزش دادن 

حروف انگلیسی رو از سه سالگی یاد گرفته بنویسه و صدتا کلمه انگلیسی بلده فارسی رو هم خودم آموزش ندادم تا وقتی میره مدرسه یادگیری براش جذاب باشه

2738
جدی میگی؟ من باهاش کار کردم حروف الفبا رو یاد دادم خوندن هم میتونه بخونه نوشتن هم دارم سعی میکنم ی ...

پسرمن تو پیش دبستانی حروف البا واعداد یاد دادن همه چی خوب بلده 

فقط تو ِ ََُُُ مشکل داره

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
جدی میگی؟ من باهاش کار کردم حروف الفبا رو یاد دادم خوندن هم میتونه بخونه نوشتن هم دارم سعی میکنم ی ...

چقدر کار کردی باهاش.بچه من که مرتب در حال بازی و تخیلاتشه.همکاری نمیکنه.شما خودتون معلم هستین؟حقیقتش من که میترسم بهش چیزی یاد بدم میگم توی کار معلمها دخالت نکنم.

از یه مشاور کودک بپرسی متوجه میشی که اشتباهه

توی تلویزیون بارها گفتن تو همین کودک شو چقد گفتن این کار اشتباهه

عزیزم من فرهنگیم اصلا بهش خوندن و نوشتن یاد نده شمارش تا بیست بهش یاد بده و صدای اول و اخر کلمه که تو پیش یاد دادن بهش بگو توپ اخرش چیه اون بگه پ حالا بگو با پ یک کلمه بگو و رنگا رو حتما مسلط باشه و بستن دکمه و بند کفش و اینا که تو سنجش ازش میپرسن 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣
من پسرم ۴ ساله نشده هنوز ولی واقعا دوست ندارم چیزی یادش بدم جلوتر از مدرسه و کلاس. نگران میشم نکنه ...

یه مقدار یادش بده اشنا بشه ولی کامل نه مثلا حروف الفبا رو تا یه جاهایی یادش بده واعداد روتا یه جایی ولی نه کامل

چقدر کار کردی باهاش.بچه من که مرتب در حال بازی و تخیلاتشه.همکاری نمیکنه.شما خودتون معلم هستین؟حقیقتش ...

بهترین کار همینه که گذاشتید بازی کنه و تخیلاتش برسه 

آفرین

اجوزش باید در حد رنگها اعداد و برش کاغذ، کاردستی درست کردن باشه

دختر من تا صد میتونه بشماره و بنویسه  با حروف فارسی آشناست همون چیزی که تو پیش دبستانی اموزش د ...

ماشالا😍⁦❤️⁩

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
2706