2733
2734
عنوان

بیاید دُررين قربونتون بره ♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 12131 بازدید | 1712 پست
@7869zahra     @sheniz     واس این دوتاخانومم دعاکن گلم این دوتاام مثل م ...

عزیز دلم ❤❤

فداتون بشم... مرسی که بیادم بودی...

ایشالا همه عاشقا به عشقشون برسن

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

برای منم دعا کن خیلی تنهام حال دلم خرابه😖😢

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایییییی درین جونم عقدت مبارک الان من باید بیام تو تاپیکت عروسی بگیریم😅😅😅ایشالله خوشبخت شین

👏👏شله شله شله شله

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
عزیز دلم ❤❤ فداتون بشم... مرسی که بیادم بودی... ایشالا همه عاشقا به عشقشون برسن

خاهش😘گلم ان شاالله😍😊🙏ب حق پنج تن💜

بخدامن حاضرم فقط باهاش دوسال زندگی کنم بعدش بمیرم😊اینوازته دلم میگم فقط برسم باهاش زیر یه سقف برم  ک ارزوبه دل نمیرم😔

یـک نـفـر حـال دلـش خـوب نـیـسـت❤مـیـشـودبـرای دلـش اَمَـن یُـجـیـبُ بـخوانـیـد؟
2731
خاهش😘گلم ان شاالله😍😊🙏ب حق پنج تن💜 بخدامن حاضرم فقط باهاش دوسال زندگی کنم بعدش بمیرم😊اینوازته ...

واقعا منم مثل تو ام...

ولی حیف ک دو هفتست جدا شدیم...

دیگ ندارمش... 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
واقعا منم مثل تو ام... ولی حیف ک دو هفتست جدا شدیم... دیگ ندارمش... 

الهی  خیلی سخته منم مث تو😔فقط امیدم به خدامه که کاری کن برام💔ماقصدمون جدی بودولی....خیلی اعصابمن خورده ومتعجبم!

یـک نـفـر حـال دلـش خـوب نـیـسـت❤مـیـشـودبـرای دلـش اَمَـن یُـجـیـبُ بـخوانـیـد؟
الهی  خیلی سخته منم مث تو😔فقط امیدم به خدامه که کاری کن برام💔ماقصدمون جدی بودولی....خیلی اعصا ...

ما هم عاشق همیم ولی این جدایی اجبار بود برامون...

چون دست اونم نیست... کاری از دستش برنمیاد...

امیدم فقط خداست... امیدوارم زیاد منتظرمون نذاره... ❤

2740
ما هم عاشق همیم ولی این جدایی اجبار بود برامون... چون دست اونم نیست... کاری از دستش برنمیاد... امی ...

اره مردا غرورشون خیلی مهمه براشون غروروغیرت این دوتااونقدی که شاید عاشق باشن وفراموشت کنندبرای همیشه😔یا ی مدت طولانی تنبیه میکنندادمو😞😢😭😪هوووف امیدوارم خدا ب حرف دلمون گوش بده وکاری برامون بکنه😊من واقعاراضیم ب یک سالم فقط باهاش ریریه سقف برم اصلاچندماه😭فقط ازدواج کنم باهاش بعدخداخاست ببرتم اصلا ب بدترین شکل بمیرم ولی باهاش ازدواج کنم💔

اره مردا غرورشون خیلی مهمه براشون غروروغیرت این دوتااونقدی که شاید عاشق باشن وفراموشت کنندبرای همیشه ...

انشالله میرسین ب هم عزیزم... دل عاشق منطق حالیش نیست...  برا منم دعا کن گلم ❤😚

انشالله میرسین ب هم عزیزم... دل عاشق منطق حالیش نیست...  برا منم دعا کن گلم ❤😚

ان شاالله،واقعا،چشم گلم حتما توام واس من دعاکن😘شبت بخیرخانم گل

@نادیامم   سلام ناملدو خوفى؟💖

سلام😀😀مرســـــــــــــی

توخوبی نفس؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2706