2733
2739
عنوان

درس یا ازدواج؟کمکم‌کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 89 پست
درس بخونی هم آخرش قراره خونه داربشی کهنه بشوری مثه من🤣 اگه خوبه ازد کن

من شخصا ترجیح میدم با فوق لیسانس کهنه بشورم تا مثلا با دیپلم،توهین به هیچکس نمیکنم،همه ادما نظرشون محترمه و نمیگم همه ی زنها و مامانای تحصیلکرده موفقن توی زندگی ولی به نظرم یه زن و مادر تحصیل کرده اگه بتونه به بهترین شکل توی تدبیر زندگی و تربیت بچش از سطح تحصیل و اگاهیش استفاده کنه قطعا موفق تره و فرزندش رو بهتر میتونه تربیت کنه

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
اسی برخلاف نظر دوستمون ازدواج هدف نیست توی زندگی،خیلیا به چشم هدف بهش نگاه کردن و چون عقیدشون این بو ...

عزیزم‌ من اصصصلااا منظورم از ازدوج،ازدواجی که شما گفتین نبود!!ازدواج عاقلانه بود که با طرف مقابلت راه پیشرفت داشته باشی و وقتی طرف مقابلت خواهان‌ پیشرفتت باشه مطمعنا درک‌میکنه که چه نوقع وقت لازیگوشیه و چه موقع وقت درس و امتحان.

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شخصا ترجیح میدم با فوق لیسانس کهنه بشورم تا مثلا با دیپلم،توهین به هیچکس نمیکنم،همه ادما نظرشون م ...

منم دوس داشتم درس بخونم بعد ازدواج کنم اونم با کسی که دوسش دارم خداروشکر با اولین دوس پسرم ازدواج کردم. خیلی دوسش داشتم بیشتر چهرش زیبا بود خوشم میومد😂😂انقد بهش گفتم بیا خواستگاریم. کم کم اونم عاشقم شد خواستگار برام اومد. ترسید سریع اومد خواستگاریم

زندگی همچنان زیباست
2728
متاهلی شما؟؟  من منظورم این بود با وجود ازدواج میشه برای کنکور خوند یان؟

اگه شوهرت پایه باشه و پشتت باشه بله میشه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

استارتر عزیزم

بی شک درس توی اولویته از نظر بنده

ولی اگه ایشون مشکلی با درس ندارن و شما هم وارد شدن به یه مرحله جدید از زندگی تون ، لطمه ای به درس تون وارد نمیشه ، می تونید برای ازدواج تصمیم بگیرید و همزمان درس بخونید

من خودم بعد از ازدواج درس خوندم ، البته همسرم حامی خیلی خیلی بزرگی برام بودن و هستن

مانا باشید 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 

درست چطوره دوست داری بری سرکار؟ اگه اره و امید به رشته خوب داری با خواستگارت صحبت کن اگه ایشون شرایط خوبی داره اخلاقا ادم درستیه و با معیاراتون جوره نشون کنین بگید عقد باشه بعد کنکور اینجوری هخم فرصت خوندن دارید هم شناخت نسبی از هم پیدا میکنید.اگهکنکور میخوای بدی که فقط دانشگاه رفته باشی که بازم چیز بدی نیست وخوبه بلاخره تواجتماع بودن الان عقد کنین وبعد کنکورم بده 

2738
بر عکس عزیزم ازدواج یه چیزیه که پنجاه پنجاه خوشبخت بشی یانه ولی خیلی فرق داره استارار به عنوان یه دی ...

عزیزم منظور من از ازدواج ازدواج بی هدفی با یک‌ زندگی یکنواخت نبود که!!ازدواجی بود که راه پیشرفت داشته باشه ازدواجی بود که باعث پیشرفت جایگاه اجتماعی هم‌ باشه.

فرض کنین استاتر ازدواج کنه با کسی که خواهان‌ پیشرفت استاتره تشویق میکنه به درس خوندن و تنبهیش میکنه بخاطر نمره کمش یا پاس نکردن درسش اینجوری بهتره یا خدای نکرده مجرد باشه و هزاران درگیریه دیگه!!

منظورم ازین‌ مثال این‌ نیست که مجرد نباید بره دانشگاه نعععععع اصصصصلاااااا منظورم اینه اگه واقعا طرف مقابلش این ویژگی هارو داشته باشه تو دانشگاه بهتر میتونه درس بخونه 

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
درست چطوره دوست داری بری سرکار؟ اگه اره و امید به رشته خوب داری با خواستگارت صحبت کن اگه ایشون شرایط ...

درسم متوسط بود دبیرستان ولی تصمیم ممصمم دارم برای قبول شدن و اینکه سر کار برم در آینده

به امید روزی که برای خودم تصمیم بگیرم..برای خودم زندگی کنم.....نه برای حرف مردم
عزیزم منظور من از ازدواج ازدواج بی هدفی با یک‌ زندگی یکنواخت نبود که!!ازدواجی بود که راه پیشرفت داشت ...

محض کنجکاوی می پرسم 

شما خودت پیشرفت کردین یا نه؟

اگه بعدا خاستگار استارتر زد زیر همه چی نزاشت درس بخونه چی؟

کاربری خانوم هدف من از زندگی تولید مثل نیست پس بهتره در نظرات من دخالت نکنی،مجرد و نامتعهد، من ترکم!
محض کنجکاوی می پرسم  شما خودت پیشرفت کردین یا نه؟ اگه بعدا خاستگار استارتر زد زیر همه چی نزاش ...

من خیییلیییی زیییاد پیشرفت کردم چه تحصیلی چه از لحاظ شخصیت اجتماعی.

البته من ترم ۵ دانشگاه ازدواج کردم قبل ازدواجم بیشتر درسامو میوفتادم و معدل برام مهم نبود ولی بعد ازدواجم از بس که شوهرم‌ پیگیر درسام و معدلم بود کلا معدل الف میشدم بعد زایمان بدلیل افسردگی مجبورم کرد برم ارشد بخونم تا تو خونه نباشم که حالم بدتر بشه و الان هم سر کار میرم و با وجود شوهرم خیلی موفقم.و البته منم بعد ازدواج هدفمند شدم و باعث پیشرفت شوهرمم شدم.

من خیییلیییی زیییاد پیشرفت کردم چه تحصیلی چه از لحاظ شخصیت اجتماعی. البته من ترم ۵ دانشگاه ازدواج ک ...

خداروشکر، خوشحالم که خوشبختید

کاربری خانوم هدف من از زندگی تولید مثل نیست پس بهتره در نظرات من دخالت نکنی،مجرد و نامتعهد، من ترکم!
خداروشکر، خوشحالم که خوشبختید

مرسی دوست عزیز.انشالله شما هم‌ خوشبخت بشین.

برای منم خیلی خیلی مهمه درس اما بازم دوراهیم بخاطر اینکه مییگم‌نکنه اینو از دست بدم بعدا پشیمون بشم

حتما حتما دانشگاه برو دانشگاه دیدتو کلا عوض میکنه

هر چی داریم از خداااااااست بعد پدر و مادر بعد عشق پسری که همسرمونه و لا غیر