2733
2734
عنوان

درس یا ازدواج؟کمکم‌کنید

731 بازدید | 89 پست

سلام خانما من امسال کنکور دارم و نخوندم و میدونم قبول نمیشم اما یک ماهی میشه شروع کردم برای ۱۴۰۰و میخونم و خیلی برام‌مهمه تا قبولشم و واقعا دوست دارم از طرفی یکی هست گفته با درسم مشکل نداره و آدم خوبیه بقیه میگن آدم خوب کم پیدا میشه بخاطر درس موردای خوبو از دست نده من نمیدونم چکار کنم واقعا گیجم ...راه درست چیه؟

به امید روزی که برای خودم تصمیم بگیرم..برای خودم زندگی کنم.....نه برای حرف مردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه شرایطش خوبه ی دوره ۳یا ۴ ماهه باهاش در ارتباط باش البته زیر نظر خانوادت اگه مشکلی نداشتی قبول کن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738

اگر شرایطش واقعا اوکیه ازدواج البته با حق اجازه ی تحصیل 

چون مورد خوب معلوم نیس دیگه پیدا بشه یا نه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
من باشم درس  برا ازدواج وقت زیاده

برای منم خیلی خیلی مهمه درس اما بازم دوراهیم بخاطر اینکه مییگم‌نکنه اینو از دست بدم بعدا پشیمون بشم

خب اگه خیلیییی مطمئنی خوبه،ازدواج کن ولی چون سنت کمه حتما باهاش شرط کن که میخوای درس بخونی ،نشون کنید که  مال هم باشید،بعد بشین بخون واسه کنکور

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
خب اگه خیلیییی مطمئنی خوبه،ازدواج کن ولی چون سنت کمه حتما باهاش شرط کن که میخوای درس بخونی ،نشون کنی ...

فکر نمیکنم پدرم این مدلی اجازه بده حساسه

مسلما اول درس  ازدواج که هدف نیست  یک مرحله از زندگیه

اتفاقا عزیزم درس و کنکور یک مرحله از زندیگیه با اوضاع استخدامی ها و بیگاری جامعمون!!ازدواج مهمترین هدف زندگیه که اگه خوب و عاقلانه باشه آینده و خوشبختی تو تضمین میکنه ولی الان با دکتری گرفتن هم هیچ تضمینی واسه شغل و کار و آینده نیست.

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...