2737
2734
عنوان

درس یا ازدواج؟کمکم‌کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 89 پست
من درسمو ول کردم بخاطر شوخر...اشتباه منو نکن..  اگه میخوای بهش بگو منتظرت بمونه بعد کنکور بیاد ...

متاهلی شما؟؟  من منظورم این بود با وجود ازدواج میشه برای کنکور خوند یان؟

به امید روزی که برای خودم تصمیم بگیرم..برای خودم زندگی کنم.....نه برای حرف مردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا عزیزم درس و کنکور یک مرحله از زندیگیه با اوضاع استخدامی ها و بیگاری جامعمون!!ازدواج مهمترین ه ...

اسی برخلاف نظر دوستمون ازدواج هدف نیست توی زندگی،خیلیا به چشم هدف بهش نگاه کردن و چون عقیدشون این بوده که ازدواج مهمترین اقدام و هدفه یهو خودشونو انداختن توی دریای زندگی مشترک بدون اینکه به پختگی و کمال خودشون و شناخت طرف مقابلشون  رسیده باشن ،پس از هول حلیم خودتو ننداز توی دیگ،سنت کمه و موردای خوبی میتونی داشته باشی،ببین من اولم بهت گفتم اگه خوبه مدتی با هم نشون باشید تا بتونی به درست برسی و نخوای هی بازیگوشی کنی و دور از درس بیفتی،ببین اینطور نیست که ما فقط و فقط درس رو بخاطر رفتن سر کار بخونیم،یه وقتا درس رو بخاطر اهدافش که باز شدن سلول های مغزمون هست و خیلی وقتا دیدگاهمون رو به شکل مفید و مثبت نسبت به دنیا و مسائل تغییر میده،من خودم فوق لیسانس دارم،قبلا شاغل بودم تا قبل از عقد،ولی الان که ۵ساله عروسی کردم و نرفتم سرکار پشیمون نیستم که چرا درس خوندم،چون درس رو بخاطر خودش خوندم،بخاطر سطح اگاهیم خوندم،بخاطر اینکه بتونم سوالات بچمو بهتر جواب بدم،و مسائل زندگی رو بهتر تحلیل کنم خوندم،خلاصه فکراتو بکن و بهترین تصمیم رو بگیر

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
باید بشینی فکر کنی ببینی خودت از خواسته ات از زندگیت چیه  به نظر من شاید درس مهم باشه به یه نط ...

با حرفت موافقم

خودت تصمیم بگیر

اول ببین چه ملاک هایی واسه ازدواج داری؟ و اینکه طرفت اون ملاک ها رو داره؟

به حرف بقیه که نمیشه وارد زندگی شد

من خودم یه خواستگار داشتم امامزااااده ولی دیدم اونطور که بقیه میگن نیست به دردمن نمیخوره

2728
رشتت تجربیه؟؟ میتونی بهش بگی برو کلا بعد از کنکور سال اینده از اول بیاد خواستگاری؟؟

اره تجربیم ..

نمیدونم والا ...

اسی برخلاف نظر دوستمون ازدواج هدف نیست توی زندگی،خیلیا به چشم هدف بهش نگاه کردن و چون عقیدشون این بو ...

دعا کنید هر چی خیر وخوبه برام پیش بیاد ...مرسی از راهنماییت عزیزم

2738
اتفاقا عزیزم درس و کنکور یک مرحله از زندیگیه با اوضاع استخدامی ها و بیگاری جامعمون!!ازدواج مهمترین ه ...

بر عکس عزیزم ازدواج یه چیزیه که پنجاه پنجاه خوشبخت بشی یانه ولی خیلی فرق داره استارار به عنوان یه دیپلمه ازدواج کنه و یا اینکه به عنوان یه دکتر یه مهندس و یا معلم

فرض کنیم استارتر به عنوان یه دیپلمه ازدواج کرد و چند سال بعو خواست از همسرش جدا بشه بعد از اینکه جدا شد چی کارکنه چجوری خرج خودشو دربیاره 

ولی اگه تحصیل کرده بباشه به راحتی میتونه شغل پیدا کنه

بعدشم استارتر شما الان 18سالته مثلا قبول کردی و امسال نامزد شدی اصلا دو سال بعد ازدواج کردی و دوسال بعد اون هم بچه داری شدی بعدش چی میخوای همینجوری بی هدف و یک نواخت زندگی کنی

درسته میگی کم خوندی ولی دلیل نمیشه موفق نشی یامسال نشد سال بعد که دیگه موفق میشی به نظر من درس خیلی مهم تره 

کاربری خانوم هدف من از زندگی تولید مثل نیست پس بهتره در نظرات من دخالت نکنی،مجرد و نامتعهد، من ترکم!
دعا کنید هر چی خیر وخوبه برام پیش بیاد ...مرسی از راهنماییت عزیزم

عزیزدلم من بهترینها رو واست آرزو میکنم ولی اینو همیشه بدون که بهترین تصمیم اونی هست که با عقل و تدبیر گرفته شده،نه از روی احساس،یا حرفهای خام بقیه،ببین این حقیقته که هر داغی سرد میشه ولی هیچ پخته ای خام نمیشه

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
متاهلی شما؟؟  من منظورم این بود با وجود ازدواج میشه برای کنکور خوند یان؟

من مجردم 

ولی خیلی هارو دیدم که گفتن ما با درس مشکلی نداریم بعد زدن زیرش 

کاربری خانوم هدف من از زندگی تولید مثل نیست پس بهتره در نظرات من دخالت نکنی،مجرد و نامتعهد، من ترکم!
متاهلی شما؟؟  من منظورم این بود با وجود ازدواج میشه برای کنکور خوند یان؟

بله متاهلم و یه پسر 4ساله دارم..   

با وجود ازدواج میشه درس خوند اما نمیشه واسه کنکور خوند

...

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢