2737
2739
عنوان

سوال درمورد سحر و جادو خواهشا بیاین جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 49 پست

اره قشنگ سحر و جادو کرده....منم مادر بزرگم توی بله برونم یه چیزی ریخت روی اسپندا بعد ک مامانم رفت بالاسرش قایمش کرد...اون بله برون بهم خورد

استرس نداشته باش من تجربمو گفتم ک بتونم کمکت کنم

یکم سرکه و آب رو قاطی کن بریز چهار گوشه ی خونت یکم

توی در خونه هم بریز سحر رو میبره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دعایی هست میندازن تو اسفند برای جدایی و این برنامه ها.....اگ بچه کوچولو دارید ک ختنه نکردید جیشش‌ رو بریز چهار  گوشه خونه.یا آب قلیون شب مونده بریز باطل میشه

دانش آموخته طب سنتی🥰
2731
چه مادر شوهر بیشعوری که داره از الان هیزم رو آتیش دعوا میریزه. خیلی دلخوش نباش فردا با تو هم همینجور ...

مادرشوهرم اصلا اینطور نیس که بخواد دعوا راه بندازه چون نه خودش تاحالا از گل نازکتر به من و همون جاریم گفته نه کسیو تشویق به دعوا کرده فقط نگران زندگی من و پسرشه چون دیده جاریم چه کارهایی میکنه 

از مادر واسم مهربون تره

حالم از مادرشوهرت بهم خورد...فک نکن فقط با اون اینطور برخورد داره مطمین باش با توام اینکارا رو میکنه

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
2738
اتفاقا خوبه که به فکر زندگی منه  چون به چشم دیده اون جاریم چه کارهایی میکنه

عزیزم 

بیشتر از اینکه از جاریت بترسی از مادرشوهرت بترس

باور کن اگر اون به فکر تو بود این افکار و ازت دور میکرد نه اینکه استرس و هول و ولا تو جون تو بندازه

من از روی تجربم دارم میگم. بهر حال حواست به هر دو شون باشه . انشالله که خوشبخت بشی 💝

پستی که میزارم واسه استارتره اگه مخالفی به خودت مربوطه منو ریپلای نکن 👊
جهازما زندگیتونا😐😐😐 قشنگ از لهجه و طرز نوشتنت معلومه...

حرف دهنتو بفهم عقده ای تویی که اینطور بی ادبی میکنی

من فقط کامل توضیح دادم که بعضیا نپرسن آخه واسه چی باید سحر و جادو کنن و فلان

خیلی ناراحتی نیا توی تاپیک من اظهار نظر کن

تلقین نکن عزیزم خدابزرگه نمیشه هرکی دلش خواست با کسی بد شد فووری بری طلسم کنه طرفم بدبخت شه پس قدرت خدا چی ؟نمیگم نیست این چیزا هست متاسفانه ولی طبق چیزی که خوندم مال وقتیه که خودتم اعتقاد داشته باشی به این چیزا ولی خب اگه استرس داری 4قل زیاد بخون تو خونتم صدای قران پخش کن حتی شده یه ربع روزی خصوصااا سوره بقره

2706