2733
2734
عنوان

سوال درمورد سحر و جادو خواهشا بیاین جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 49 پست
مادرشوهرم اصلا اینطور نیس که بخواد دعوا راه بندازه چون نه خودش تاحالا از گل نازکتر به من و همون جاری ...

😶😶😶😶😶😶من نه شما رو میشناسم نه مادر شوهرت رو که یخوام قضاوتتون کنم از قدیم گفتن حرفتو کجا شنیدی اونجا که حرف مردمو شنیدی یعنی ممکنه برای شما هم این حرف بشه و مادر شوهرت نباید حداقل جلوی شما اون عروس رو خراب کنه گرچه که بد عالم باشه شما هم یکم از منیت خودت کم کن مگه این نیست که هر کسی به انداز وسعش جهاز بیاره پس این حرف شما هم اشتباهه عزیزم اینقدر منم منم نکن متواضع باش

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

بیشتر از مادرشوهرت بترس چه بلد اینکاره. متنفرم همیشه عروس بزرگ حسود و جادوگر عروس کوچیک فرشته آسمانی.شاید از نظر خودت جهزیت بهتر از اونه خونت بهتر از اونه.اگه یه روزی یه جاری داشته باشم متوجه بشم چنین نظراتی داره راجع بهم و زندگیم امیدوارم از همون اول ازم دور باشه

تمام من شدی دختر نازم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلقین نکن عزیزم خدابزرگه نمیشه هرکی دلش خواست با کسی بد شد فووری بری طلسم کنه طرفم بدبخت شه پس قدرت ...

مرسی عزیزم منم خودم اصلا اعتقاد نداشتم اما از دیروز که این حرکتشو دیدم ترسیدم گفتم نکنه یوقت واقعا اینکارو کنه

2731
😶😶😶😶😶😶من نه شما رو میشناسم نه مادر شوهرت رو که یخوام قضاوتتون کنم از قدیم گفتن حرفتو کجا شنیدی ...

عزیزم همینطور که میگی تو اصلا منو از نزدیک ندیدی رفتارو منو ببینی که من متواضع هستم یا مغرور منم اصلاااا منم منم نکردم فقط خواستم کامل توضیح داده باشم که بعضی دوستان نیان بگن چرا باید تو رو جادو و کنه و از این حرفا 

حرف دهنتو بفهم عقده ای تویی که اینطور بی ادبی میکنی من فقط کامل توضیح دادم که بعضیا نپرسن آخه واسه ...

معلومه اتفاقا تو عقده ای و تازه به دوران رسیده تشریف داری کسی اگه واقعا چیزی بهتر داشته باشه تو بوق و کرنا نمیکنه!!تو توهماتت هم جاریت رو جادوگر و ساحر نبین که به خاطر ۴ تا وسیله داشتن تو بخواد جادوت کنه😆😆😆که اگه اینکارو بخواد بکنه خیلی بیکار تشریف داره...اولین باره تو نی نی سایت دلم واسه یه جاری سوخت...مطمئن باش اونم هر چی که داره یا نداره خونش بالاشهر هست یا پایین شهر اونم زندگیشو دوست داره با تمام نداشته هاش!!ارزش ادمابه این چیزا نیست. مادرشوهرتم خیلی عوضی و فتنه و لاشخوره...صد در صصصصد این حرفارو راجع به تو بعدا به عروس بعدی هم میگه. از همین الان بشناس!

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵

منم باور نداشتم به این چیزا ،ولی یکی اومده بود دعا گذاشته بود واسه زنداییم که خودکشی کنه ، داییم بهمون ز زد که توروخدا بیاین پیشیش بمونید من نمیتونم اینجوری برم سرکار.زنداییم موقع خواب دستشو گذاشته بود تو دست داییم ،من داشتم  نماز میخوندم یهویی یه چیزی از پاش کشیدش خودم قشنگ حسش کردم که کشیدن،چون خواب بودن  .بردیمش پیش یه آدم مومن و خوب ،گفتذدعا براش گرفتن و جن وارد بدنش شده که وادارش میکنه خودشو بکشه. از طریق قرآن خوندن این جنو از تنش بیرون کردن خیلی صحنه ترسناکی بود ، ما عرب زبان نیستیم ولی زنداییم اونموقع  که تلاش میکرد.  جنه در بیادعربی صحبت میکرد .

خیلی بدبختی کشید الحمدلله الان خوبه.

حتما تو خونت قرآن بخون و قرآن بزار

اگه میدونی جاریت خطره‌،یه کم کادو و اینا واسش بگیر و ازش تعریف کن که دورو ورتون نیاد

2738
اینقدر عقل کل هستی که از نوشتاری هم لهجه متوجه میشی؟ خوبه تو فیلسوف نشدی

از حرفاش کاملا معلومه کاری به لهجه اش ندارم!! کسی که به خاطر ۴ تا وسیله بهتر داشتن و خونه بالاشهر حرف یه زن بیسواد فتنه رو باور میکنه دیگه مشخصه چیه! شاشیدم تو دهن هر چی جاری برادرشوهرام بخوان زن بگیرن عممممرا پامو نمیذارم خونشون واسه جهاز دیدن و...

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵
عزیزم همینطور که میگی تو اصلا منو از نزدیک ندیدی رفتارو منو ببینی که من متواضع هستم یا مغرور منم اصل ...

آخه من تجربشو دارم جاری که بعد از من اومد خیلی حرفا راجع بهش میگفتن که این چه جوریه و فلان هست و بنظرم کسی که پشت سر بقیه حرف میزنه پشت سر منم حتما حرف میزنه

شما هم توکلت به خدا باشه با جاریت خیلی صمیمی نسو البته که هیچ وقت از جاریت پیش مادر شوعرت بد نگو

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
آخه من تجربشو دارم جاری که بعد از من اومد خیلی حرفا راجع بهش میگفتن که این چه جوریه و فلان هست و بنظ ...

آنکه حرف دیگران پیش تو آورد و شمرد

بی گمان حرف تو پیش دیگران خواهد برد...

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵
معلومه اتفاقا تو عقده ای و تازه به دوران رسیده تشریف داری کسی اگه واقعا چیزی بهتر داشته باشه تو بوق ...

دقیقا از لحن صحبتت فرهنگت مشخصه من اگه میخواستم تو بوق و کرنا کنم زنگ میزدم کل فامیل بیان خونمون وسایلمو ببینن ولی معتقدم هرکی واسه خودش وسایلشو میخره حتی از رسم جهیزیه دیدن هم متنفرم نه واسه کسی میرم و نه کسی و را میزارم واسه خودم بیاد

متاسفم واست که یه دختر اینطور بی چاک و دهن و بی شخصیته که عفت کلام نداره هه

از حرفاش کاملا معلومه کاری به لهجه اش ندارم!! کسی که به خاطر ۴ تا وسیله بهتر داشتن و خونه بالاشهر حر ...

واقعا تعجب میکنم از آدم بی ادب و بی شعوری مثل تو که اینقدر زشت صحبت میکنه ادعای فرهنگ و متمدن بودن هم داره😂 این کلماتی که تو الان داری میگی من یبارم به کسی نگفتم اه

دقیقا از لحن صحبتت فرهنگت مشخصه من اگه میخواستم تو بوق و کرنا کنم زنگ میزدم کل فامیل بیان خونمون وسا ...

چیه حرررف حق به مزاقت خوش نیومد!!!

اگه رسم جهاز بینون نداشتی برای چی مادرشوهرت رو دعوت کردی بیان ببینن!! اصلا اگه تو فکرت نیست برای چی به زبون میاری که خونه ام بالاشهره بزرگتره وسایلام بهتره!!!دلم واااااقعا واسه جاریت سوووووخت شمارشو بده زنگ بزنم بهش بگم با کیا طرفه!

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵
واقعا تعجب میکنم از آدم بی ادب و بی شعوری مثل تو که اینقدر زشت صحبت میکنه ادعای فرهنگ و متمدن بودن ه ...

همون شماها تمدن دارین بسه!! تمدن داشتین ندیده و نشناخته جاریشو محکوم نمیکردین راهکار هم بدین واسه باطل کردن جادو😐😐😐

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵
2706