2737
2739
عنوان

چ چیزی توی خونتون اضافیه ک اگه برگردید عقب اصلا نمیخرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1829 بازدید | 148 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جالبه اکثراً میگن چرخ گوشت 

برا من خیلی کاربرد داره البته من خودم نداشتم یکی دو ساله گرفتم شوهرم یه بار رفته بود گوشت بخره گفته گوشت چرخی ام بده بعد میگه آقاهه گوشتی که میخواسته بندازه داخل چرخ گوشت از دستش ا فتاده رو زمین دیده که من دارم میبینمش برش داشته برده پشت دیوار میگفت شوهرم میگه گوشتا رو که قصابی ها نمیشورن اگه بیفته رو زمین ما همونو میخوریم چون گوشت چرخی رو که نمیشه شست به خاطر همین چرخ گوشت گرفتیم دیگه شوهرم گوشت میخره خودمون چرخ میکنیم

2742
ببخشید به این دلیل نیست چون مردم همون میزان گوشت ماهیانه رو دارن میخرن ولی بخاطر شاغل بودن و کمبود و ...

دقیقا، مخصوصا وقتی از بهترین و لاکچری ترین 😂قصابی شهر خرید میکنی خیالت راحته 

من دلم میخواد ب پدرم بگم جهیزیمو پول کنه بهم بده حالا خونه بخریم من و نامزدم ب نظرت خوبه؟ این طوریم ...

خوبه. اما سهمی که برای خرید خونه میزاری . خونه به نامت بشه. 

جهیزیه رو همیشه میشه قسطی خرید

2738
کاملا درست گفتید،موافقم،کسی که ابتدا زندگی خونه از خودش نداره فقط باید ضروریات رو بخره،البته کلا با ...

من می خواستم جهیزیه بخرم. هیچکس بهم نگفت. من هم حماقت کردم همه چی خریدم. الان می بینم حتی خونه هم داشتم قهوه ساز اصلا بدرد من نمیخوره. چون من به زور قرص خوابم میبره. قهوه به چه دردم میخوره. من باید دیازپام ساز می خریدم

ای جان‌زنده باشه پدرتون‌

ممنونم عزیزم

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
حکم آیروپال الآن و داشته😂😂😂😂

دقیقا😂😂😂😂😂😂

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
وا ااااا ملامین برای استفاده سر دستی خیلی خوبه چرا بد باشه! 

مزخرف ترین چیزیه که تو عمرم دیدم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706