2737
2734
عنوان

چ چیزی توی خونتون اضافیه ک اگه برگردید عقب اصلا نمیخرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1829 بازدید | 148 پست
وقتی بدرد شما نخورده خب بیست سال دیگه بدرد دخترتونم نمیخوره ... خودتون استفاده کنید چون از مد میره ...

درست که به درد نمیخوره ولی رسممونه باید جهاز بریم بعدش روح هیچوقت از مد نمی افته الان نامانم میخواد روح های خودش رو بده جهاز خواهرم اصلان هم دموده نیست اونای دیگشم واسه خودم که استفاده نداشت الان تو زیر زمین 

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا???

اولا از اینکه مردها تا چیزی خودشون نخرن قدر نمی دونن.

بعد هم از نظر من حماقت محضه کسی که مستاجره جهیزیه بخره. من این حماقت رو کردم. الان سالهاست وسایل رو هی جمع کن هی پهن کن. از این خونه به اون خونه . وسایلهام داغون شده. خودم پدرم دراومده. 

حتی به نظرم کسی که خونه داره و مستاجر نیست. اندازه خونه خرید کنه. آپارتمان 60 متری اصلا نیاز به ساید بای ساید و مبل هفت نفره و تخت 180 و سرویس چوب نداره. شکل انباری میشه

اکثرتون گفتید چرخ گوشت اضافه  ولی مثلا خونه ما با چرخ گوشت، گوشت قرمز، گوشت مرغ، نخود، پیاز سی ...

دقیقا...نمیدونم رو چه حسابی میگن اضافیه

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍
2731
تک تک چیزایی که دارین یه روز به کارتون میاد من قهوه  ساز وآماده گذاشتم تو برق گاهی وقتا پیش میا ...

دقیقا خیلی حرف به جایی زدی یکی مثل من اصلا نمیتونم با دست سبزی خرد کنم پر تاول میشه دستم یا چرخ گوشت که کلا دست راست خونه ماست 

میگن چشام سگ داره   
اولا از اینکه مردها تا چیزی خودشون نخرن قدر نمی دونن. بعد هم از نظر من حماقت محضه کسی که مستاجره جه ...

من دلم میخواد ب پدرم بگم جهیزیمو پول کنه بهم بده حالا خونه بخریم من و نامزدم ب نظرت خوبه؟ این طوریم جهازو یا اون میخره یا حالا باهم 

مادر پدر منم خیلییییی مستاجری کشیدن قشنگ میدونم چی میگیی

دقیقا...نمیدونم رو چه حسابی میگن اضافیه

من هم چرخ گوشت دارم و هم غذا ساز . تا قبل از خرید غذا ساز چرخ گوشتم خیلی استفاده میشد ولی الان غذا ساز تقریبا کار اونو میکنه شستنش هم راحت تره . تو حجم زیاد چرخ گوشت استفاده میکنم 

2738
دقیقا خیلی حرف به جایی زدی یکی مثل من اصلا نمیتونم با دست سبزی خرد کنم پر تاول میشه دستم یا چرخ گوشت ...

آره بابا....غیر ممکنه یه وسیله ای تو خونه باشه و لازم نشه هر طور که باشه بالاخره بدرد میخوره امکان نداره نیاز نشه....من خودم میگفتم گوشتکوب برقی اصلا نیاز نمیشه ولی این روزا که بدجور هوس حلیم میکنم و بخاطر کرونا هم نمیتونم از بیرون بخرم میگم کاش گوشتکوب برقی داشتم حلیم و تو خونه میپختم ولی میبینم تو خونه هرچقدر برسم به خوشمزگی حلیم بیرون نمیشه چون با دستگاه میزنن گندم و گوشت تو خورد هم میرن و کش میاد که خوشمزه میشه میبینم اینجا یه گوشتکوب برقی نیازه برام که اینجور مواقع ازش استفاده کنم یا پس فردا بچه دار شدم سوپ و پوره کنم براش....اصلا غیر ممکنه وسیله نیاز نشه

اولا از اینکه مردها تا چیزی خودشون نخرن قدر نمی دونن. بعد هم از نظر من حماقت محضه کسی که مستاجره جه ...

کاملا درست گفتید،موافقم،کسی که ابتدا زندگی خونه از خودش نداره فقط باید ضروریات رو بخره،البته کلا با جهیزیه زیاد مخالفم بعنوان یه حقوقدان که پرونده های دادگاه رو دیدم......

من هم چرخ گوشت دارم و هم غذا ساز . تا قبل از خرید غذا ساز چرخ گوشتم خیلی استفاده میشد ولی الان غذا س ...

اره موافقم غذاساز هم عالیه دیگه قشنگ همه چی رو خورد و پوره میکنه حتی سفت ترین چیزارو😍

آره بابا....غیر ممکنه یه وسیله ای تو خونه باشه و لازم نشه هر طور که باشه بالاخره بدرد میخوره امکان ن ...

دقیقا گوشت کوب برای استیک و حلیم و غذای بچه خیلی مفیده 

البته من فکر میکنم مردم چون قدرت خرید گوشتشون اومده پایین بخاطر این چرخ گوشت میگن اضافیه 

میگن چشام سگ داره   
اتفاقا من میخوام قابلمه روحی بگیرم سایزهای کوچیکش برای وقتی غذا اضافه میاد توش بریزم بذارم یخچال .بن ...

خیلی کاربردیه و سالم،ظرف های تفلون و چدن و .... همه ضرر داره اگه یه خورده خش بیفته و وارد غذا بشه،ظرف روحی سالم و سبکه،تنها مشکلش اینه زود کج و کوله میشه که بخاطر قیمت مناسبش میشه چندسالی یه بار عوضشون کرد،خیلی کاربردیه خیلی    

دقیقا گوشت کوب برای استیک و حلیم و غذای بچه خیلی مفیده  البته من فکر میکنم مردم چون قدرت خرید ...

درسته ولی خب فقط برا گوشت نیست که صرفا منم زیاد باهاش گوشت چرخ نمیکنم ولی مرغ و نخود و گردو رو سرکارم زیاده باهاش

دقیقا گوشت کوب برای استیک و حلیم و غذای بچه خیلی مفیده  البته من فکر میکنم مردم چون قدرت خرید ...

ببخشید به این دلیل نیست چون مردم همون میزان گوشت ماهیانه رو دارن میخرن ولی بخاطر شاغل بودن و کمبود وقت دیگه کسی حوصله چرخ کردن نداره، نخود چرخ کردن برا فلافلم که خیلیا مثه من اصلا نمیخورن

2706