2733
2734
عنوان

چ چیزی توی خونتون اضافیه ک اگه برگردید عقب اصلا نمیخرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1829 بازدید | 148 پست
با ساندویچ ساز کیک درست میکنی؟ به منم یاد میدی؟ منم عکس ساندویچ سازم رو میذارم تا ببینی مال شمام مثل ...

اره عزیزم عکسش و بذار ببینم چطوریه 

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍
اره عزیزم عکسش و بذار ببینم چطوریه 

من الان طبقه پایین واحد مادرشوهرمم پسرم خوابه هرموقع رفتم واحد خودم عکس میدم برات

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لامصب بزرگه     12 نفره گوریل و بشدت لازمش دارم... یعنی میز اصلی پذیراییه شوهرش میدم ی ...

ایشالله شوهر خوب گیرش بیاد😅😅😅

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
سلام عزیزم ساندویچ ساز من از ایناس

سلام خوشگلم کجا بودی پس؟....

آره گلم میشه تواینا کیک پخت فردا بهم پیام بده یادم بیفته توضیح بدم

سلام خوشگلم کجا بودی پس؟.... آره گلم میشه تواینا کیک پخت فردا بهم پیام بده یادم بیفته توضیح بدم

سلام آخه ما اکثر اوقات طبقه پایینیم واحد مادرشوهرم فقط برای خواب میرم خونه خودم بخاطر همون یادم میرفت عکس برات بفرستم

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
2738
سلام آخه ما اکثر اوقات طبقه پایینیم واحد مادرشوهرم فقط برای خواب میرم خونه خودم بخاطر همون یادم میرف ...

باشه قشنگم صفحات ساندویچ سازت جدا شونده اس؟

باشه قشنگم صفحات ساندویچ سازت جدا شونده اس؟

بله عزیزم جدا میشن از اون یکی صفحات هم داره صفحه های شیارشیار که واسه نان تست هستن

بله عزیزم جدا میشن از اون یکی صفحات هم داره صفحه های شیارشیار که واسه نان تست هستن

باشه عزیزم مواد لازم کیک و بهت میگم هروقت خواسی داخلش درست کن

آرد یک و سه چهارم لیوان شکر یا پودر قند یک لیوان تخم مرغ سه عدد وانیل یک سوم قاشق چایخوری بیکینگ پودر یک قاشق غذاخوری روعن نصف لیوان شیر نصف لیوان به دلخواه اگ خواسی شکلاتی بشه پودر کاکائو و اگر خواسی زعفرونی بشه دوسه قاشق زعفرون و اگ خواسی مزه کیک یزدی رو بده یک دوقاشق گلاب هم اضافه کن

اول سفیده و زرده رو جدا کن برا اینکه بوی بد تخم مرغ از بین بره زرده رو باید زیاد بزنی و بهش وانیل و همون موقه اضافه کنی تا رنگ زرده کرم رنگ بشه بعد شکر یا پودر قند و اضافه کن به زرده و وانیل و هم بزن دیدی سفته روغن و شیر و اضافه کن بقدری هم بزن که شکر داخل موادت کامل حل بشه بعد آرد و بیکینگ پودر و اگر خواسی پودر کاکائو رو به موادت تو چند مرحله اضافه کن و تند تند با همزن بزن تا گلوله گلوله نشه بعد که غلظت عسل مانند پیدا کرد موادت اماده اس ولی سفیده هنوز اضافه نشده تو یه ظرف دیگه سفیده رو تند تند هم بزن تا سفید و پف بشه مثل خامه فرم گرفته و طرف و برعکس کردی به سختی از ظرف بریزه و شره نکنه وقتی سفیدت خامه ای و پف شد اضافه کن به مواد کیکت و با قاشق چوبی اروم تو یه جهت هم بزن تند هم نزن ک پف سفیده بخوابه و خیلی ارومم هم نزن ک به خورد موادت نره....

حالا ساندویچ ساز و روشن کن بذار داغ که شد تو هر خونه یه ملاقه از موادت بریز و درش و ببند حالا بستگی داره ساندویچ سازت چند دیقه ای کیک و کامل بپزه برامن ده دیقه ای کامل میپزه

باشه عزیزم مواد لازم کیک و بهت میگم هروقت خواسی داخلش درست کن آرد یک و سه چهارم لیوان شکر یا پودر ق ...

فدات ببخشید خیلی زحمت کشیدین این همه رو تایپ کنی حتما امتحان میکنم قربونت برم دستتون درد نکنه.

پلوپز 

وزن اولیه ۶٨  هدف اولیه ۶۳  هدف نهایی ۵۷              خدا جونم میدونم همیشه همه جا هستی کمکم کردی زمین خوردم دستمو گرفتی بعضی وقتها به مو رسید ولی پاره نشده همیشه صدامو شنیدی گریه هامو دیدی خنده هامو دیدی میدونم بنده خوبت نبودم همیشه ناراضی و شاکی بودم ولی من غیر از تو که کسی رو ندارم. رفیقم دوستم نفسم همراهم عشقم هوامو داشته باش مثل همیشه . بوسسسسس  
فدات ببخشید خیلی زحمت کشیدین این همه رو تایپ کنی حتما امتحان میکنم قربونت برم دستتون درد نکنه.

خواهش میکنم خوشگلم😘