2410
2553
عنوان

چ چیزی توی خونتون اضافیه ک اگه برگردید عقب اصلا نمیخرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 148 پست
کباب پز پاین ماکروفر چایی ساز یه عالمه قابلمه روحی پلو پز آبپرتقال گیری برقی سرویس چدنم و...اینا از ...

اتفاقا من میخوام قابلمه روحی بگیرم سایزهای کوچیکش برای وقتی غذا اضافه میاد توش بریزم بذارم یخچال .بنظرم خیلی کاربردیه . چون شاغلم بچه هام راحت با همون قابلمه گرم کنن . بنظرم خیلی کاربردیه . البته تا حالا نداشتم . تو ظرف دردار میریزم بعدش باید دوباره تو قابلمه بریزن گرم کنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا من میخوام قابلمه روحی بگیرم سایزهای کوچیکش برای وقتی غذا اضافه میاد توش بریزم بذارم یخچال .بن ...

منم سایز کوچیکش کهنه شده ما تو شهرمون خیییییلی جهاز میدن قابلمه روح های من از دیگ شروع میشه تا کوچیک ترین سابز بزرگاشو واسه جهاز دخترم جمع کردم

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟
2720
سرخ کن غذا ساز بزرگ بهتره به جای غذا ساز هر کدوم رو جدا جدا بخری من بعد عروسی جدا جدا خریدم باز

چرا؟ من میخوام غذاساز فیلیپس بخرم حدود 7 میلیونه ولی دیگه همه چیزو داره بنظرت نخرم؟ 

میگن چشام سگ داره   

زود پز بقوله خودت

پلوپز که اصلا آکبنده یه بارم استفاده نکردم

تستر

چرخ گوشت

ساندویچ ساز

زندگی دیروزی ها مثل امروزی ها نبود... ادعا نبود چشم و هم چشمی نبود👁️👀من بیشتر و تو کمتر نبود📈📉تولدت مبارک و کیک و شمع نبود🎉🎂کادوی گرون قیمت و سالگرد ازدواج نبود🎁💍حتی "دوستت دارم" هم نبود💘؛ یه شناسنامه بود که ثابت میکرد کی مال کیه📕عالی نبود، قشنگ نبود، حتی بیشترش اندوه بود🖤؛ قدیم تر ها بوداشون کم و نبوداشون زیاد بود🙎🏻‍♀️اما یه چیزی بود که زندگیشون دوام داشت گذشت بود🤝دادگاهشون خونشون بود🏠قاضیشون دلشون بود❤️و حکمشون صبر🙏... ما چقدر صبوریم؟؟؟ مایی که همه چیز داریم...؟! 
2714
چرا؟ من میخوام غذاساز فیلیپس بخرم حدود 7 میلیونه ولی دیگه همه چیزو داره بنظرت نخرم؟ 

ببین من اصلا راضی نبودم

واسه من مولینکسه

مثلا قراره یه مشت گردو آسیاب کنی باید یه موتور گنده رو دربیاری یه آسیاب فنقلی بزاری روش

یا چیزای دیگه

من یه یک دو سه مولینکس خریدم و یه آسیاب و یه مخلوط کن مولینکس تک بعد از ازدواج

اینجوری خیلی راحت تری

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
کباب پز پاین ماکروفر چایی ساز یه عالمه قابلمه روحی پلو پز آبپرتقال گیری برقی سرویس چدنم و...اینا از ...

وقتی بدرد شما نخورده خب بیست سال دیگه بدرد دخترتونم نمیخوره ...

خودتون استفاده کنید چون از مد میره تا چندسال دیگه ...

2706