2737
2739
عنوان

غیرت کجا رفته؟

353 بازدید | 36 پست

مملکت بدی شده خدایی امروز از کلاس تعطیل شدم با مقنعه بودم حتی که ماشینی دنبالم میومد مشکوک بود هی وایمیساد نگام میکرد منم رفتم جلوی یه کافهه که ادم بود جلوش وایسادم که اسنپ بگیرم هر کاری کردم نشد گوشیم قاطی کرد از اقا جلو کافه خواستم که اگر اسنپ داره برام بگیره اول با یه نگاه که انگار داره چی کار میکنه برام رفت تو قیافه گرفت گفتم اگر میشه من حساب کنم انلاین از کارتم چون کارتم باهام نبود من از کارت مامانم انلاین حساب میخواستم کنم بعد گفت نه من گوشیم دست کسی نمیدم گفتم اقا مرسی نمیخواد یعنی غیرت مردا کجا رفته خیلی دلم شکست نهایتش از این که کرونا اومده میترسید که اسپری میزد نهایت منم بهش گفتم بزار میخونم شماره کارتم رو وارد کن میگه سایتش خرابه باز نمیشه انگار من خرم واقغا مردا چی فکز میکنن با خودشون

مادر و خواهر خودشونم بودن همینجوری میکردن؟

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم یه بار که هشت سالم بود مامانم یادش رفته بود با سرویسم هماهنگ کنه و منم بعد زبانکده که همه رفتن نیم ساعت وایستادن کسی نیومد رفتم تو یه مغازه گفتم میشه زنگ بزنید بهتون پول میدم گفت نه شرمنده

بعدش تنها برگشتم تو راه که خیلی خلوت بود یه ماشین افتاد دنبالم هعی حرف های رکیک میزد منم فقط میدویدم 

خیلی بد بود واقعا خیلی   

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
خوب ندادن گوشی به دیگران ربطی به انسانیت نداشتن نداره توصیه پلیسه 

عزیزم داره میبنه یه ماشینی جلومه داره میگه بیا بیا میبنه ترسیدم بعدم من خودم گوشیم مدل گوشی ایشون بود من‌با فرم اداری چیکار میتونسنم بکنمم یه چیزایی میگنا

واقعا نمیدونم خیلی دلم شکست تا یهو دیدمم اسنپم باز شد انلاینم حساب کردم جلو خودش تا خجالت بکشه

چرا باید دلت بشکنه؟چرا احساسی نگا میکنی؟مگه شمارو میشناخته که دلتو بشکنه.یکم قوی باش نمیتونی تو جامعه بگردی وگرنه.

Yalin ayak dikanlere tashlara basa basa yurudum💔 bu yuku sirtimdan attim ashkin gurultusune sagir oldum yoruldum
کاش  پیاده میرفتی درخواست نمیکردی از کسی .به مردمم حق میدم همه شدن کلاهبردار مردم دیگه میترسن

عزیزم دیر وقت بود کوچه تاریک یه ماشین با چند تا ادم دنبالم بودن ترسیده بودم کاری نمیتونستم کنم

ندادن گوشی ربطی به غیرت نداره خود پلیس توصیه میکنه که گوشی دست افراد غریبه تو خیابون ندین

عزیزم متوجه هستین میگم جلو خود اون شخص یه مرد داشت  مزاحمم میشد با دوستاش بعدم من بهش حق دادم گقتم شماره کارتم میدم وارد کنید اما نکرد