2733
2734
عنوان

غیرت کجا رفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 36 پست
عزیزم متوجه هستین میگم جلو خود اون شخص یه مرد داشت  مزاحمم میشد با دوستاش بعدم من بهش حق دادم گ ...

عزیزم این مزاحمات متاسفانه وجود داره ولی دیگه انقد دست و پا گم کردن نداره دیگه طرف نمیتونست بیاد پایین که بزور بخواد سوار ماشینش کنه شمارو

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم داره میبنه یه ماشینی جلومه داره میگه بیا بیا میبنه ترسیدم بعدم من خودم گوشیم مدل گوشی ایشون بو ...

راستش منم به کسی گوشی نمیدم مورد شما نه اما اونقدر اتفاقات مشابه افتاده که طرف فکر کرده ممکنه  همون ماشین درکمین ممکنه همدستتون نباشه بهش حق بدید پلیس مدام هشدار میده 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
چرا باید دلت بشکنه؟چرا احساسی نگا میکنی؟مگه شمارو میشناخته که دلتو بشکنه.یکم قوی باش نمیتونی تو جامع ...

چون که امثال همین اقا باعث میشن دخترایی مثل سها این بلا سرشون‌بیاد کسی که ترس یه دختر رو اون موقع شب میبنه و بی تفاوت ازش میگذره درصورتی که میبینه یه مرد کثیف تو کمینس هست به نظرم غیرت نداره

2728
راستش منم به کسی گوشی نمیدم مورد شما نه اما اونقدر اتفاقات مشابه افتاده که طرف فکر کرده ممکنه & ...

یبار یه خانوم پول نقد میخاست بهم بده جلو عابربانک.من براش کارت به کارت کنم ولی قبول نکردم گفتم تو کارتم موجودیم کمه.من به هیشکی اعتماد نمیتونم بکنم

Yalin ayak dikanlere tashlara basa basa yurudum💔 bu yuku sirtimdan attim ashkin gurultusune sagir oldum yoruldum
چون که امثال همین اقا باعث میشن دخترایی مثل سها این بلا سرشون‌بیاد کسی که ترس یه دختر رو اون موقع شب ...

کاملا حق داری

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  
چون که امثال همین اقا باعث میشن دخترایی مثل سها این بلا سرشون‌بیاد کسی که ترس یه دختر رو اون موقع شب ...

اون اقا نفهم بوده ولش کن ولی شما یکم قوی باش معلومه حساسی .

Yalin ayak dikanlere tashlara basa basa yurudum💔 bu yuku sirtimdan attim ashkin gurultusune sagir oldum yoruldum
2740
عزیزم این مزاحمات متاسفانه وجود داره ولی دیگه انقد دست و پا گم کردن نداره دیگه طرف نمیومد پایین که ب ...

اومد پایین دنبالم بود دوستش کنارم بود با گوشی تو فاصله نژدیک باهاش حرف میزد شما واقعا از چنین چیزی نمیترسین؟

واقعا بعصیا انسانیت ندارن . من پارسال تو جاده تنها بودم رفتم تو سوپری همونجا عطسم گرفت . دستمال رو پیشخون بود . به فروشنده گفتم میتونم یکی بردارم . پیرمرده زل زد تو چشم گفت نه . اگه هر کی بیاد دستمال بخوادو و دستمال بدم بهش که ماهی خدا تومن باید پول دستمال بدم . باااااورتون میشه یه دستمال بهم نداد ‌.‌هنوز که هنوزه یادم میاد اعصابم خراب میشه که چقد بعضیا گاون اخه .

اون اقا نفهم بوده ولش کن ولی شما یکم قوی باش معلومه حساسی .

میدونید موضوع این مزاحمت فرق داشت ساعت ۱۱ شب بود این مرده پیاده شده بود با دوستش که نزدیک من بود تلفنی حرف میزد واقعا به نظرم چیزه ترسناکیه

واقعا بعصیا انسانیت ندارن . من پارسال تو جاده تنها بودم رفتم تو سوپری همونجا عطسم گرفت . دستمال رو پ ...

عزیزم کامل درکت میکنم واقعا نمیدوتم چرا بعضیا مدافع حقوق خانوما نیستن

اومد پایین دنبالم بود دوستش کنارم بود با گوشی تو فاصله نژدیک باهاش حرف میزد شما واقعا از چنین چیزی ن ...

نه پیش اومده نترسیدم چون بترسم بدتره شده اومده پایین به چرت و پرت گفتن که شماره بدم که من اصلا انگار صداشو نمیشنوم خودش رفته من ازش دفاع نمیکنم ولی دیگه تگزاس که نیست بیاد وسط خیابون بندازه صندوق عقب 

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
میدونید موضوع این مزاحمت فرق داشت ساعت ۱۱ شب بود این مرده پیاده شده بود با دوستش که نزدیک من بود تلف ...

اره خب حق داری. بخیر گذشته امیدوارم دیگه برات پیش نیاد همچین چیزی.