2737
2739
عنوان

غیرت کجا رفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 36 پست
نه پیش اومده نترسیدم چون بترسم بدتره شده اومده پایین به چرت و پرت گفتن که شماره بدم که من اصلا انگار ...

عزیزم شماره دادن با تعقیب ساعت ۱۱ شب فرق داره بعدم وقتی تب سی ادم میدزدههه دیگه ببین مملکت چخبره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شماره دادن با تعقیب ساعت ۱۱ شب فرق داره بعدم وقتی تب سی ادم میدزدههه دیگه ببین مملکت چخبره

درسته متاسفانه امنیت تو ایران واسه خانما خیلی معنی نداره.من قبلا سرکار ۱۰ نیم تعطیل میشدم از این موضوع ها دیدم ولی خب درحد اینکه بخوان بدزدن نبوده امیدوارم که دیگه هیچوقت همچین اتفاقاتی پیش نیاد واست

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
درسته متاسفانه امنیت تو ایران واسه خانما خیلی معنی نداره.من قبلا سرکار ۱۰ نیم تعطیل میشدم از این موض ...

ایشالا هیچ وقتم نباشه من سر جریان سها و دزدیدن یک دختر توی محل زندیگم واقعا فهمیدم نمیشه هیچ چیز رو دست کم گرفت من این مسیر رو همیشه پیاده میرم چون فاصله کمه اما ببین اون مرد چطوری بود که من ترسیدم تو اون لحظه فقط فک. میکردم چیکار کنم مامانم و بابام دوتاشون نیستن واسه کار دادگاهی رفتن شهر دیگه خواهرمم که کوچیک تر از خودم یعنی کاش به این مرده نمیگفتم خودم کوچیک کردم

2731
ایشالا هیچ وقتم نباشه من سر جریان سها و دزدیدن یک دختر توی محل زندیگم واقعا فهمیدم نمیشه هیچ چیز رو ...

اشکال نداره دیگه بهش فکرنکن متاسفانه این مزاحمت ها هست ولی انقد بی شرفن که اگه بفهمن ترسیدی واقعا بدتر میکنن 

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...