2737
2739
عنوان

پسره چرا اینو گفتتتتت ☹☹☹

592 بازدید | 27 پست

بچه ها من با یه خواستگار حدود یه ماه ونیم بودم بعد با این نتیجه رسیدیم که ادامه ندیم بعد یه کارهایی که تو این مدت کرده بود ومنو ناراحت کردا بودو واقعا فکرش روحمو می ازرد واذیتم میکردو من یه هفته پیش بهش تو پیامک گفتم بعد نوستم این کارارو با دختر دیگه ای نکنید. بعد برام نوشت برون ریزی کردید وخالی شدین خداروشکر ومنو نسبت به شناختی که ازتون داشتم مطمءن تر کرد حالا نمیدونم منظورش چیه که چه جوابی بهش بدم میخواد اینو بگه گه ادامه گفت وگو رو داشته باشه با این جمله یا میخواد توهین کنه اخه من چیزی نگفتم از شخصیت من چیزی بفهمه کارای خودشو بهش گوشزد کردم☹چیه منظورش

بچه ها تروخدا گزارش بزنید براتون صلوات میفرستم  مث اینکه داداش شیطونم الکی گفته بخدا من باور کردم!!!

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4851442/وااای-داداشم-مار-کشته-بیاین-ببین-چ-وحشتاااکه

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش بگو خب خداروشکر منم خوشحالم ک مطمئن ترتون کردم خدافظ 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2742

زدی ضربتی ضربتی نوش کن

خب دیگه وقتی تصمیم گرفتین رابطتونو ادامه ندین احتیاجی نیست بهش گوشزد کنین که چه رفتاراییش ایراد داشته

وقتی نپرسیده 

وقتی تموم شده همه چی کارشما اشتباه بوده 

Instagram📷me_in_netherlands 
2740

از من به شما نصیحت وقتی طرف کات میکنه

شما تحت هیییییچ شرایطی بهش مسیج نده

الانم بی جواب بذاری بهتره

البته این‌نظر منه

شما مختاری

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2706