2733
2739
عنوان

مادر شوهر و اصرار معاینه

| مشاهده متن کامل بحث + 3930 بازدید | 106 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تازه یاد افتاد میگف یه روز بهم گفت بیا یه قصه بهت بگم عروسی که باکره نباشخ سوار الاغ میکن میبرن دم خونشون اونجا هم پدر عروس و داماد عروس نشستن منتظر دستمال لخت سوار الاغ میکنن شهر می‌گردانند میبرن اونجا این خنگه هم حالیش نمیشد این حرفا رو بهش تیکه میندازه هی می‌خندید میگف مادر الاغ از کجا میارن 

2731
تا وقتی واس قانون  فر ق داره کاریش نمیشه کرد!مهریه دختر و زن فرق داره!مادر دختره هم از ترسش میگ ...

اره مام تو فامیل داشتیم دختره بدبختو باهاش نامزد کرد دختره بدون اینکه به کسی بگه گواهی گرفته بود ،بعد یه مدت پسره گفت من این دخترو نمیخوام 

حالا خودش انتخاب کرده بود دختر بدبختو ها 

دختره هم ساده بود حسابی اصلا اهل مارمولک بازی نبود 

خلاصه پسره تو دادگاه گفته بود این دختر نبوده و فلان ...

همونجا دختره گواهی در اورده بود به قاضی داده بود و پسره کلی هراب شد 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

خود خانواده دختر بعد عقد بلافاصله ببره خیلی بهتره الان و نبیند خدای نکرده اگر مشکلی پیش بیاد و به هم خوره و حقوق قانونی رو در نظر داشته باشید ،مثلا مشاوره بریم مگه دیوانه ایم؟که بریم برگه بگیریم یعنی بی ادبیم

2740
اره دقیقا به اینجاش فکر نکرده بودم الان هیچ کس به کسی رحم نمیکنه👌👌

من ازدواج سابقم با اینکه گواهی هم گرفته بودم بابای بی ناموسش همش میگف دخترت قبلا اومده خونه ما و این حرفا چقدر اذیتم کردن خدا ازشون نگذره

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁
2706