2752
2734
عنوان

مادر شوهر و اصرار معاینه

| مشاهده متن کامل بحث + 3943 بازدید | 106 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی خیلی مبهم تایپ میکنی اصلا نمی‌فهمم  بعدش مشکل دوستته؟ خب دختره و مادره خیلی حقیر و بدبختن ...

الان نزدیک عروسی میگه میتونم با تین وضع ادامه بدم یا نه منم میگم به شوهرت یاد بده دم مادرش بچینه شوهرم همش سرکار

اونجا میرف چیکار

داماد دو روز در هفته بیکار روز های تعطیل میره خونه ی نامزدش تا ببینه وقت بگذرونن از اونور مادر شوهر زنگ میزنه به پدر شوهر و پسراش بیاین که شام مهمونیم اونجا خودش الکی دعوت میکنه 

این یعنی تحقیر دختر دوستت نباید قبول کنه ک بره این یعنی ما شک داریم تو باکره ای این چ رسم سمی اخه&nb ...

من خودم نرفتم میگفتم یعنی چی آدم باید یکم غرور داشته باشه بهش میگم جداشو میگه شوهرم دوست دارم 

2706