2737
2734

سلام شماها هم اینجوری با دختراتون میکنین؟؟

من ی دختر ۱۶ ساله هستم بعد ی پسر خاله دارم ۱۹ سالشه از کوچیکی باهم بودیم بعد دیگه دوسم داشت و تا الانم حق دارمه برا ازدواج برا چن سال دیگه ما الان نمیگیم برای سال های آینده پسر خالم سربازه همو دوست داریم بعد به خدا پسر خالم بد نیست مادرم خوشش از پسر خالم نمیاد بعد با هم که با گوشی بعضی وقتا حرف می‌زنیم کسی خبر نداره خیلی مادرم اذیت میکنه بعد بعضی وقتا دعوامون میشه مادرم بهم میگه ج... یا حرف های زشت دیگه از موقعی پسرخالم حق دارم شده دیگه این چن سالیه بدش ازم میاد و یا میگه گوشیو ازت میگیرم یا مدتی گوشیو برمی‌داره بعد الان اون سربازه شاید ۲ روز یبار پیام بده من که درس دارم برا درسی چیزی میرم از نت سرچ میکنم بعد مادرم میگه بی ادب نمیدونم چی چی میگه اصلننننننن نباید سرت تو گوشی باشه و حرف هایییییییییی زشت تر هم بهم میزنه بعد ولی کاری به برادر بزرگم و برادر کوچیکم نداره فقط قربوت صدقشون و میره و تف میکنه تو صورت من با این که برادر بزرگم ی انتخاب خیلی زشت کرده بازم چیزی بهش نمیگه الانم کمی دعوامون شد دوباره حرف زشت بهم زد خیلی گریه کردم انگاری از خون و جنس این نبودم خیلی منو اذیت میکنه و حرفای زشت ناموسی بهم میگه بعد هیچ دختری هم مثل من کم خرج و هیچیم نمیگم نیست

شماها اینجوری با دختراتون میکنین؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

سلام. دختر خوب کی گفته پسرخالت حق دارت شده؟ مگه با یه علاقه آدم حق دار میشه؟ عقد کردید مگه؟

پسر خاله شما هیچ فرقی با پسرهای غریبه نداره جز اینکه یه نسبت فامیلی باهم دارید

بهتره به حرف مادرتون گوش بدی 

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
مادر های گاو 

خیلی زشته این حرف، حتی تومجازی گفتنشم زشته!

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2706