2733
2734
عنوان

😔مادرهای بالای ۴۰ یا ۳۰ که دختر دارین بیاین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 41 پست
فرق گذاشتن بین دختر و پسر توسط پدر مادرها تهوع آوره اما دختر الکی الکی برای فرار از محیط خانواده و ...

شما نمیدونین🥲

اصلن پشتمو برا درس نمیگیرن الان خواستگار به جز پسر خالم داشته باشم با کتکم شده میگه باید ازدواج کنی بعد کسی جلو نمیاد برا خواستگاری چون پسر خالم پیش همه گفته مال منه

یعنی چی حق دارمه من خودم ۱۵ سالم بود ازدواج کردم خانواده مخالف و در جریان بودن بالخره رضایت دادن ماد ...

گلم من مادرم جیگرمو با حرفاش سوزونده حق داره بهم میگه ج ن .. حق داره حرف ناموسی بهم میزنه و من هی گریه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم یه دختر 16 ساله دارم حق با مادرته الان فقط باید به درست فکر کنی ضمن اینکه ازدواج فامیلی خیلی بده حتی اگر همه آزمایش های ژنتیکی رو بدی بازم احتمال به دنیا آوردن فرزند با نقص ژنتیکی زیاده. البته مادرت باید با لحن دوستانه اینها رو بهت بگه

اون کلمه که گفتم حق دارمه این قدر سرم درد میکنه گریه کردم فک کردم ی لحظه همتون کوردین ی کلمه کوردی گ ...

اشکال نداره عزیزم ولی مادرت نگرانته توی فرهنگ‌ما بزرگ کردن یک دختر خیلی سختترازپسرهست میدونم کارمادرت اشتباهه چون یادنگرفته چگونه بابچه هاش خصوصا دخترش رفتارکنه ولی شماهم جلوی چشمش ادامه نده مراقب رفتار خودت باپسرخالت باش شاید مادرت واسه خودش علتهایی داره که ازخواهرزادش بدش میاد شماجلو چشش گوشی دستت نگیر حواستم به پسرخالت باشه تابدونی چه آدمی ازآب درمیاد خیلی از همین نی نی سایتی ها همونایی هستن که چشم بسته عاشق شدن و به حرف بزرگترشون گوش ندادن و الان پشیمونن

اشتباه دفعه اول اشتباه هست برای دفعات بعد حماقت حساب میشه..شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن .حداقل سالی یکبار طلوع آفتاب را تماشاکن...از کودکان دست فروش چیزی بخر...اشتباهاتت را بپذیر..و برای رسیدن به هدفت پل های پشت سرت را خراب نکن شاید روزی به عقب برگشتی راهی برای عبور و رسیدن به آنچه میخواهی داشته باشی ...باکسی که فقط میخواهد حرف خودش باشد وارد بحث نشو زیرا او چیزی برای ازدست دادن ندارد و شماراتا حد خودش پایین می آورد...
اشکال نداره عزیزم ولی مادرت نگرانته توی فرهنگ‌ما بزرگ کردن یک دختر خیلی سختترازپسرهست میدونم کارمادر ...

به خدا پسر بدی نیست حالا میخوام دیگه با پسر خالم حرف نزنم و این که خودتونم میدونین درس ها سختن خب باید از گوشی استفاده کنی برا جزوه تست نمونه سوال بعد دیگه کشیم دستم نمیگیرم از امشب قبولم نشدم میگم نزاشتنم و دیگه ادامه مدرسه نمیدم