1822
1823

امروز وانیل گرفته بودم لازم داشتم برای فردا رفته از تو کیفم در اورده پخش کرده تو کل خونه

خیلیم زیاد بود منم از دستش زدم بعد با شوهرم دعوام شد 

خدایا منو مرگ بده راحتشم از دست اینا😔😔😭😭😭😭😭😭

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825

وانیل که خوبه  

پسر من پودر  کاکائو رو  پخش کرد تو فرش اشمزخونه و حال😞

نگم برات چه حالی بودما

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ..و                                                         به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
1841
1826

توروخدا نزنش بچست دیگه خب🥺😭

اگه یه روز دختر دار شدم آروم موهای قشنگشو از جلوی صورتش کنار میزنم و زل میزنم تو چشای ناب و پاکش و با زمزمه ی آروم بهش میگم_ مامانی اینو بدون که تو بزرگترین افتخار زندگی منی، اینو بدون که من جون سپر میکنم تا تو خوشبخت باشی، مامان جون مرگ من اون روزیه که دختر قشنگ و پاکم بخاطر چند تار مو یا خندیدن از ته دل قضاوت بشه، وجودم اون لحظه بی معناست که دختر پاکم شبا صدای هق هق گریشو تو بالشتش خفه کنه، اگه اشک تو اون چشای قشنگت حلقه بزنه دنیا رو سرم خراب میشه، قشنگ ترین اتفاق زندگیم دخترنازم اینو بدون که اونقدر به پات میمونم که مردم این شهر به جای عشق یوسف و زلیخا عشق مادر و فرزندی من و تورو فریاد بزنن، مامانی یوقت دلتو ندی به کسی که دلتو بشکنه ها اخه کسی که دل دختر منو بشکنه انگار شیشه قلب منو هزار تیکه کرده، اگه یه روز عاشق شدی و انتخابت ازدواج بود بدون که مادرت همیشه پیشته ❣️خلاصه زندگی من اینو بدون که اگه صدبار خطا کردی بازم یه قلبی اینجاست که برات میتپه و یه آغوشی همیشه به روت بازه❣️محبوب من تو اگه عروس بشی نشی درس بخونی نخونی باحجاب باشی یا بی حجاب اصلا هرجوری که باشی اینو بدون که همیشه شاهدخت قلب مامان میمونی اخه این دنیا بدون تو و همجنسات زیادی خاکستریه🖤
۳ سالشه

چه جوری دلت اومد بزنیش اخه ؟😕

اصلا کل کشورهای جهان اشتباه میکنن مارو مجبور میکنن تو مکان های پر تراکم ماسک بزنیم. نوع پوششمون رو خودمون باید انتخاب کنیم و هیچکس برای ما نباید قانون پوشش بذاره. اصلا شما نزدیک من نشو تا کرونا نگیری به من چه. تو مکان های پر تراکم هم نفستو نگهدار وچشماتو ببند 🙂 الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه علی ابن ابی طالب .    الحمد لله الذی جعل اعدنا من الحمقاء 😊
1839