2737
2739
عنوان

تو خونم دعا پیدا کردم😯😯

| مشاهده متن کامل بحث + 12414 بازدید | 87 پست
من دوبار تا الان تو خونم پیدا کردم  یکش انگار طلسم بود ولی شوهرم پرت کرو تو جوب  یه برگه ...

خب دقت کن هر کی میاد خونه ات ببین به کسی شک نداری کاری که بالا گفتم بکن باطل میشه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
آره از اینا که یه کتاب میگیرن دستشون الکی استغفرالله ادعای پیغمبری دارن و یه کاغذ میدن دست مردم بی ...

واقعا هرکی این کارارو میکنه خدا ذلیلش کنه عوضیا رو 

دم همتون گرم عاشقتونم نی نی سایتیا چرا انقد شما خوبین همیشه خوب بمونین نذارید مشکلات بدتون کنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مامانم سر در نمیاره از این چیزا ساده اس

خانمی بگو اشکالی نداره  بعدش به شوهرت بگو به خانواده اش بگه کار شماست دیگه تکرار نگنید چون دو بار پیدا کردهو به روی خودش نیاورده سه بارش نکنید اول عز خامواده خودت مطمعن شو بعد اینا رو به شوهرت بگو وگرنه اوضاع بدتر کیشه

2738
میگن آب روان باطلش میکنه

نمی‌دونم والله

نمیگم امام زاده ام

ولی تا جایی که از دستم بر بیاد برای اطرافیانم خوبی میکنم،خیر نداشته باشم سعی میکنم شر هم نداشته باشم.

وقتی پیدا کردم شوکه شدم.

چون تو خونم فقط اقوام و آشنا اومده .

اونم تو اتاق خواب توی کشو.

آدم به همه شک می‌کنه والله

سپردم به خود خدا که قادر مطلق

نمی‌دونم والله نمیگم امام زاده ام ولی تا جایی که از دستم بر بیاد برای اطرافیانم خوبی میکنم،خیر ندا ...

این طور آدم ها بیمارن الهی هر کی قصد پاشیدن زندگی کسی داره و بد کسی  را میخواد خدا ازش نگذره 

اره خودمم دیدم یه عدده  وای😢😢😢

انگار نوشته 1 7 9 حالا چی هستت خدا میدونه اسما نیست برات این عددها تاریخ عقدی ازدواجی چیزی

2706