2752
2734
عنوان

تو خونم دعا پیدا کردم😯😯

| مشاهده متن کامل بحث + 12477 بازدید | 87 پست

منم اولین روز ازدواجم باشوهرم دعوام شد تا دوسال دیونم کرده بود یدفه یجوری میشد چشاش قرمز میشد دعوام میکرد بعدش که آروم میشد میگف وای چیکار کردم من چرا اینجوری شدم.یه دعا پیدا کردم پرتش دادم شوهرم خوب شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم دعا رو تو کاغذ بدون خط مینویسن

درسته هم کاغذ بدون خط 

هم معمولا اگه طلسم های بد باشه با جوهر مشکی مینویسن

اگه دعای خوب هم باشه با آب زعفران و گلاب مینویسن 😉

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2731

منم وقتی مجرد بود رو یه تیکه از چادرم دعا نوشته بودم، قشنگ اسمم مشخص بود، یکی از فامیل خاستگارم بود همو می‌خواستیم، یهو ازش دلسرد شدم بی جهت، هر کی بود کار خودشو کرد، خدا نبخشتش

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
درسته هم کاغذ بدون خط  هم معمولا اگه طلسم های بد باشه با جوهر مشکی مینویسن اگه دعای خوب هم با ...

پس این کار یه آدم ناشیه

دم همتون گرم عاشقتونم نی نی سایتیا چرا انقد شما خوبین همیشه خوب بمونین نذارید مشکلات بدتون کنه
خیلی برام عجیبه که باور دارین به این چیزا . هیچی نیست بخدا . هیچ اتفاقی نمیفته با اینا  آخه اگ ...

من وقتی پیدا کردم تو کشو دراور بود

بیشتر از این ناراحت بودم که خونه من فقط فامیل اومده،پس یکی از اوناست.

من چیکار اون کردم که به این چیزا متوسل شده.

تا چند وقت به همه شک داشتم

اینقدر راحت بوده که رفته تو اتاق خواب پس خیلی نزدیک بوده

دعا نویس نمیشناسم که😢😢

این دعانویس جادوئه دایی همسرم توخونش پیداکرد بردن پیش دعانویس زنش توخونش گذاشته بود ک قید خانواده خودشان بزنه و بره سمت خانواده اون اونم همچین چیزی بود

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
درسته هم کاغذ بدون خط  هم معمولا اگه طلسم های بد باشه با جوهر مشکی مینویسن اگه دعای خوب هم با ...

ن عزیزم جادو را باهرچیزی مینویسن دعارا با زعفرون

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
پس این کار یه آدم ناشیه

آره از اینا که یه کتاب میگیرن دستشون الکی

استغفرالله ادعای پیغمبری دارن

و یه کاغذ میدن دست مردم بیچاره 

و تیغشون میزنن😐 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706