2733
2734
عنوان

تو خونم دعا پیدا کردم😯😯

| مشاهده متن کامل بحث + 12217 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم ..گلم ..برو پیش دعا نویس بگو باید جیکارش کنی

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2731

والله دعا اینجوری نیس که😐😐😐

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
خیلی برام عجیبه که باور دارین به این چیزا . هیچی نیست بخدا . هیچ اتفاقی نمیفته با اینا  آخه اگ ...

خانمی اگه اون کسی این کار وانجام بده اعتقاد داشته باشه جواب میده 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2740
والله دعا اینجوری نیس که😐😐😐

فک کنم دعا رو تو کاغذ بدون خط مینویسن

دم همتون گرم عاشقتونم نی نی سایتیا چرا انقد شما خوبین همیشه خوب بمونین نذارید مشکلات بدتون کنه
اسم باشه چی میشه؟ من خونه خودم پیدا کردم اسم خودم واضح توش بود،بقیه اش خط خطی بود انگار

خب دعا کردن برات حالا یا به خوبی یا بدی خدا میدونه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
دعا نویس نمیشناسم که😢😢

این دعای یه اسماییم مث مریمو مرضیه توشه🤔مامانی کسیت یه دعانویس نمی‌شناسه ک اصن دلیل این دعای متنشو بفهمی ک براچیه در اون موارد حواست بیشتر باشه

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋