2737
2739

من چندین سال قبل توی جونی ی بار خوندم

هر شب بعد از نماز مغرب و اعشا

بله به حاجتم رسیدم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

من چندسال پیش کنکور داشتم بعد نماز عشا نادعلی از ته دلم میخوندم رشته ای ک میخواستم قبول شدم😁💜

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من دو ترم تو دانشگاه برداشتم شاگرد اول شم و شدم😐 البته ی از ترما رو یه درسی رو 16 شده بودم می خواستم معدلم زیر 18 نشه تو اون ترم استادش استاد راهنما بود گفتم میشه 17 بهم بدین بعد که نمره ها اومد بهم 20 داده بود😐

2740
بخون عزیزم ایشالا حاجت روا بشی    

به هیچی اعتقاد ندارم دیگه😓هر کاری گفتن کردم هر دعایی شنیدم خوندم ذکر یاودود گفتم احراب رو نوشتم به خدا نامه نوشتم زبان بند گرفتم......

دیشب فهمیدم ازدواج کرده💔😭

به هیچی اعتقاد ندارم دیگه😓هر کاری گفتن کردم هر دعایی شنیدم خوندم ذکر یاودود گفتم احراب رو نوشتم به ...

عزیزم شاید واقعا خدا اونقدری دوست داشته که حاضر نشده باهاش ازدواج کنی تو که خبر از اینده نداری   

به هیچی اعتقاد ندارم دیگه😓هر کاری گفتن کردم هر دعایی شنیدم خوندم ذکر یاودود گفتم احراب رو نوشتم به ...

بمیرم،،،،، ببین برو پیج علیرضا غروی تو اینستا حرفاشو گوش کن آروم میشی

2706