2752
2734
من دیگه از خدا چیزی نمیخوام😊میخوام ببینم تا کجا پیش میبره💔بابامم ۴ماهه ازم گرفته بیشتر از ۲۰۰ نفر ...

عزیزم درسته دلت گرفته من خودمم بعضی وقتا به همین نتیجه میرسم ولی این دنیا یه قانونی داره هرچی انرژی منفی بیشتری بدی انرژی منفی و غم بیشتری ب خودت جذب می‌کنی اینجوری نگو فقط بخاطر خودت و آرامش خودت مدام بگو خدایا شکرت 

زندگی زیبا دوستت دارم ...
چله زیارت عاشورای حق شناس رو هم انجام دادی؟ 

نه 😊اونم مثل بقیه خدا میخواست با یه حمد هم حاجتمو میداد

چله یس و طه شروع کرده بودم گفت ازدواج کردم دیگه هنه چیو میذارم کنار برای همیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نخواه که جای من باشی حال منو هیچکس نمیتونه تحمل بکنه  اخه قلبی نمونده دستم خودم باشه هرکسی رسی ...

انشالله به آدم خیلی عالی و ایده آل بیاد تو زندگیت که به این روزات با صدای بلند بخندی و بگی خوب ک نشد 

عزیزم منم دلمو چندین بار شکستن و هی تحمل کردم و بلند شدم ولی نمی دونم چرا بازم نشد ک بشع

2731
نه 😊اونم مثل بقیه خدا میخواست با یه حمد هم حاجتمو میداد چله یس و طه شروع کرده بودم گفت ازدواج کردم ...

اشکال ندارع این کارو بکن اگه به آرامش میرسی همین کارو بکن گاهی وقتا دعا ها مارو بدتر امیدوار میکنن ولی وقتی به نتیجه نمی‌رسیم افسرده میشیم این مقصر کسایی هستن که این کتاب دعاهارو میذارن در اختیار مردم و میگن این کارو کنی حاجت میگیری اون کارو کنی حاجت میگیری ما هرکاری هم کنیم اما و آخرش همون اتفاقی نیفته که خدا خودش میخواد 

اشکال ندارع این کارو بکن اگه به آرامش میرسی همین کارو بکن گاهی وقتا دعا ها مارو بدتر امیدوار میکنن و ...

اره دقیقا همینه 

من از هیچ دعایی هیچ حاجتی نگرفتم

فقط این نیست یادم نمیاد یه بار صدامو شنیده باشه💔من از این ناراحتم

حتما بانمازخوندن چله قبول میهشه؟؟

نمی دونم

من اینطوری حاجت گرفتم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻