2737
2734
عنوان

هرچی روز تعطیل هست برا من کوفت میشه

481 بازدید | 47 پست

خونه مادرشوهر سخته روزای تعطیل همه بچه هاشون از شهرای دیگه و شهر خودمون میاد همیشه شلوغه ...اذیت میشم هروقت مهمون میاد براشون هم بچم بیتابی میکنه واس رفتن هم هی انتظار دارن تو جمعاشون شرکت کنیم ...

کاری حالا به کرونا نداشته باشیم

چیکار کنم بتونم از تعطیلاتم لذت ببرم بدون فکر به اونا .اخه هرچی تعطیلی داریم انگار زندگیمون سر جاش نیست ارامش نداریم...بقیه هفته مشکلی ندارم خانواده شوهرم به ظاهر مهربونن

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

کلا هروقت چند روز تعطیلیه دیگه من عزا میکیرم واس خودم.نمیدونم چیکار کنم این حسو نداشته باشم .داره اعصابم و روانم خراب میشه از سر اینچیزا

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا خوبه که مهمونی و دورهمی

ما دو سه ماه یکبار میریم خونه مادرشورم زودم میایم.کوه یخن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2731
خونه خودت بمون

بمونم هم باز همونطوره .یا بچم بهونه رفتن میگیره یا شوهرم همش میگه بریم بهشون سر بزنیم خواهرم از کجا اومده فلانی از کجا

ای بابا خوبه که مهمونی و دورهمی ما دو سه ماه یکبار میریم خونه مادرشورم زودم میایم.کوه یخن

اگه هر هفته تکرار میشد برات و نمیتونستین از زندگی خودتون لذت ببرین تو تعطیلیا این نظر رو نداشتی

اگه هر هفته تکرار میشد برات و نمیتونستین از زندگی خودتون لذت ببرین تو تعطیلیا این نظر رو نداشتی

من مهمونی دوست دارم نمیدونم شاید

خب برنامه بچین برید پارکی جایی

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738

منم هربار خونه مادرشوهرم میرم کل بجه ها و نوه ها هستن...دورهمی خیلی خوش میگذره...

گاهی برنامه دورهمی بیرون رفتن مسافرت با خاتواده همسزم چون خانواده خودم‌خواهرم دوره کم‌جمعیت هستیم..

من مهمونی دوست دارم نمیدونم شاید خب برنامه بچین برید پارکی جایی

اگر بفهمن ک داریم وسیله میچینیم برا بیرون ک خودشونو میندازن رومون میگن باهم بریم...کلا ازادی نداریم ...پنهان کاریم انگار بلد نیستیم .تقصیر شوهر جان هم هست .

خیلی بده.این دفعه همسرت کفت،بگو بی حالم،خودت برو.خسته ان.سرم درد میکنه

مگه قراره تمام تعطیلی هاحتمااونجابرین. یباربهانه بیارحالت بده .

یباربگو میشه بریم بیرون دونفری .خلاصه یک هفته درمیونش کن.برات تنوع هم میشه

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!
منم هربار خونه مادرشوهرم میرم کل بجه ها و نوه ها هستن...دورهمی خیلی خوش میگذره... گاهی برنامه دورهم ...

خوب او ن فرق میکنه .با میل خودت میری .ولی من ک اونجا زندگی میکنم به میل خودم نیست برنامه ها و مهمانی های اونا.نرم هم همش حس میکنم دارن پشت سرم حرف میزنن و اینطور هم هست.میگن شما ک خونه بودین چرا نیومدین .مادرشوهرم چیزی نمیگه ولی دختراش...