2737
2739
عنوان

هرچی روز تعطیل هست برا من کوفت میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 47 پست

خوب درکت میکنم. هیچکس از دورهمی و مهمونی بدش نمیاد ولی این موضوع که آدم احساس کنه هیچ اختیار و استقلالی در زندگیش ، حتی برای برنامه ریزی تعطیلاتش نداره ، اذیت کننده س.

مخصوصا هم اینکه یکی دوبار لطف کنی کمک کنی و این دیگه بشه جزو وظایفت خیلی ناراحت کننده س.

همیشه تو راهیه مسافرت ، ساندویچ مرغ و گوشت چرخ کرده با منه ،چون یکی دوبار لطف کردم واسه همه چند مدل ساندویچ درست کردم بردم ، دیگه این شد جزو وظایف من!

علنا دست خالی میان خاطرشون جمع هست که من هستم!

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙
ازشون بخواه با پدر مادرت که رو در واسی نداری .

میدونی ترجیح میدم خونه خودم باشم و کسی بهمون کاری نداشته باشه ..تا بخوام یه راه برا فرار پیدا کنم .خوب فرض کن همه تاسوعا عاشورا الان همین وضعه .سه چهار روز پشت سر هم ...مصلمن تو خونه خودم راحتترم تا خونه مامانم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب درکت میکنم. هیچکس از دورهمی و مهمونی بدش نمیاد ولی این موضوع که آدم احساس کنه هیچ اختیار و استقل ...

چطور بدون اینکه اعلام کنی ؟؟؟یه بار غیر ساندویچی درست کن فقط برا خودتون بقیه گرسنه بمونن  

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2728
من اینطور بگم ک طلاقم میده    

خوب اره هرکسی نمیتونه. ولی من میتونم. چون نه عروسی نه طلا نه پاگشا نه کادو عقد نه کادو عروسی نه کادو برای پسرم که نوه اوله پسریه. نه دعوت شش ساله عروسشونم. هیچی به هیچی. همه چیو ماست مالی کردن. برای چی برم ببینمشون. چکار کردن برام؟ تازه دوسال منو عقد نگه داشتن اجازه نمیدادن شوهرم تکلیفمو روشن کنه . منم آنچنان کردمشون تو مستراح و سیفونو کشیدم که بفهمن کین.

😁

خوب اونطور خوبه دلیلی دارم ...ولی وقتی واقعی باشه ...اگه کسی دعوت نکرده باشه ک خودم سرمو نمیندازم پا ...

وای خدا!

یاد رفتارهای مادر شوهرم می افتم. هرررررررر روز میومدها...هررررررر رووووووزه خدا... هوف!!

دیگه گاهی واقعا عصبی میشدم ، میومد پشت در آیفن ، زنگ همسایه ها رو میزد! اونا هم درو باز میکردن!

مجبور میشدم پسرمو بردارم ببرم حمام.

دخترم خواب بود. میومد پشت در واحد ،

اونقدر در میزد اونقدر صدا میزد اونقدر داد میزد بچه رو از خواب می پروند .می نشست رو پله ها که بالاخره از حموم بیام درو باز کنم.

خدا گواهه هر روز کارش همین بود.از رو هم نرفت هیچوقت!

خوب اره هرکسی نمیتونه. ولی من میتونم. چون نه عروسی نه طلا نه پاگشا نه کادو عقد نه کادو عروسی نه کادو ...

واقعا کاش منم مثل شما بودم دلیلی داشتم واسه عدم رابطه ...شوهر من ک همیشه چاکرشونه انتظارداره منم همونطور باشم...مثلا خواهرش سر عروسیمون بهمون300هزارتومن پول داد .هر مناسبتی میشه شوهرم میگه خواهرم حق داره گردنمون ...حالا خوبه داداش من ربع سکه داد هیچ وطیفه ای تو خودش احساس نمیکنه شوهرم

2740
چطور بدون اینکه اعلام کنی ؟؟؟یه بار غیر ساندویچی درست کن فقط برا خودتون بقیه گرسنه بمونن   &nbs ...

تو مسافرت که نمیشه برنج و خورشت و قابلمه برد . سخته. ساندویچ درست میکنم. آره خدایی. میان و میگن ما چون میدونستیم تو میاری دیگه چیزی نیوردیم! دو تا چیپس میخرن فوقش!

من باید واسه ۴ تا ماشین  غذا ببرم همیشه

وای خدا! یاد رفتارهای مادر شوهرم می افتم. هرررررررر روز میومدها...هررررررر رووووووزه خدا... هوف!! ...

چه مادرشوهرت عجیبه .مادرشوهرم زیاد کاری نداره .ولی بچه هشون زنگ میزنن ک مثلا بچمو بفرستم ....ک چرا بچه فلانی دلش میخواد همبازی داشته باشه

هنوزم میاد؟

الان دیگه مدلشو تغییر داده، چون ی کم مریضه دیگه زیاد نمیاد در عوض همش زنگ میزنه به شوهرم ، اونو کوک میکنه واسه هر لحظه مون برنامه میریزه.

چه مادرشوهرت عجیبه .مادرشوهرم زیاد کاری نداره .ولی بچه هشون زنگ میزنن ک مثلا بچمو بفرستم ....ک چرا ب ...

بخدا نمیدونی چه ها کشیدم از دستش... واگذارش کردم به خدا فقط