2733
2734
عنوان

اگر جای من بودید چکار میکردید؟این داستان مادرشوهر عجیب

| مشاهده متن کامل بحث + 1604 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا زعفرون برات بده ؟؟؟

چون امکان داره بچش خدایی نکرده بیوفته 

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
باردارم میگه میمونه خراب میشه 

وا 

خب اصلانگیره بگه خانمم نمیتونه بخوره دلم نمیاد تنهایی بخورم 

امروز به شوهرت بگو اینجور ادامه پیدا کنی اذیت میشیا 

الان منم با اینکه فقط شنیدم‌ولی دلم خواست 😐😐😐

2738
چرا زعفرون برات بده ؟؟؟

مگه ندیدی یکی پریود نمیشه یا میخواد سقط کنه میگن زعفرون بخور؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
چرا زعفرون برات بده ؟؟؟

خب زعفرون برا باردار بده.خدایی نکرده سقط جنین میاره

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
گفتم میگه چکار کنم خب فرستاده 

باید همسرتون وقتی میبینه غذا زعفرونیه مودبانه عذرخواهی کنه بگه شما بخورین نوش جونتون. چون خانمم نمیتونه بخوره منم میخورم هوس میکنه من نمیبرم غذا رو.

راستی شما خودت با مادرشوهرت صحبت کردی؟ گفتی که نباید زعفرون بخوری. بهش بگو برات خطرناکه. شاید متوجه نیس؟

از غذاهایی که میگی میفرسته معلومه میخواد برات ویارونه بفرسته و بهت محبت کنه.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

بنظرم بخور ی ذره مشکل نداره

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
😞😞😞😞چقدر بدجنسه.خب شوهرتم نخوره با بگه از زعفرون بدم میاد لطف کن تو غذا نریز.این فقط میخاد تو نخ ...

شوهرم اتفاقا امروز صبح که داشتم ظرفای مادرشو میذاشتم توی پلاستیک که بذارم توی ماشین ببره تحویلشون بده دید که هرچی نبات زعفرونی داریم ریختم توی ظرفا گفت عه راستی یادم نبود نباید زعفرون بخوری فکر کردم بدت میاد از غذاها که نخوردی...

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2706