2733
2734

جمعه در حال ناهار خوردن بودیم توی خونه که مادرشوهرم زنگ زد گفت بیا ناهار ببر خیلی هم اصرار کرد 

و شوهرمم پاشد رفت ناهار رو گرفت آورد 

ته چین پر از زعفرون درست کرده بود...

مادرشوهرم میدونه که اصلا چیزای زعفرون دار نباید بخورم ... و تا حالا چندبارم شوهرم گفته بود که چیزای زعفرونی نفرستید ...

جمعه نشسته بودم نگاه میکردم شوهرم داره ته چین میخوره منم وحشتناک هوس کرده بودم اما جلوی خودمو گرفته بود به قورمه سبزی خودم بسنده کردم

دیروز هم مادرشوهرم غذا رو آورد داد دم در خونه و رفت این دفعه برنج زعفرونی خالص بود با جوجه زعفرونی و کباب کوبیده زعفرونی من بازم فقط نگاه کردم به سبزی پلو با مرغ خودم بسنده کردم 

اما این دو روز انگاری کوفت خوردم

از بس این چند وقته آمپول زدم پشتم قلنبه قلنبه وکبوده پدرم دراومده آخه این انصافه؟😪

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو چه صنمی با زعفرون داری 😥😥😥😥😥😨😨😨😨😨

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ی کوچولوووو میخوردی من دوبار تو هفته یکم خوراکی زعفرونی میخورم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738

کاری با مادر شوهرت ندارم اون مثلا میخواد خوبی کنه به پسرش و کلا کار مادر شوهر همینه حرص عروس در اوردن

شوهرت دیگه چرا لال مونی گرفته هیچس نمیگه 

عجیب تر از اون که میگیره و با سر و کله هم میخوره😑

ای خدااااا من و گاو کن 

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

😞😞😞😞چقدر بدجنسه.خب شوهرتم نخوره با بگه از زعفرون بدم میاد لطف کن تو غذا نریز.این فقط میخاد تو نخوری.

بعد شوهرت چجوری دلش میاد جلو روی تو میخوره؟وجدان نداره؟به روش بیار بگو یه بارفکر نمیکنی منم اینجام دلم میخاد چطور از گلوت پایین میره

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2706