2733
2734
عنوان

کیا ماه درد داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9610 بازدید | 78 پست
گفت ۱۰ روز میگیرم بعدشم بره سرکار ظهر میادخونه انشالله

اها. انشالله. شوهر منم قرار شده ساعت کاریشو کم کنه. انشالله نی نیت سالم و سلامت میپره تو بغلت عزیزم💖😍😘

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من
به من گفت شنبه برو سونو بیا اگه وزن بچه خوب بود ۱۸ تیر رفتم الکی یه هزینه سونو دادم اومدم می گه وزن ...

من ۳۱ هفته رفتم سونو گفت بچه درشته

دیگه فعلا نرفتم

ازونموقع تلیقنه نمیدونم چیه بدتر داغونم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکر خدا سالم وسلامت به دنیا اومد  خدا منت گذاشت بر ما سالم گذاشت تو دامنم انشاالله نی نی شماهم ...

مرسی عزیزدلم با دعاهای شما 😍💖💖💖

2728
من ۳۱ هفته رفتم سونو گفت بچه درشته دیگه فعلا نرفتم ازونموقع تلیقنه نمیدونم چیه بدتر داغونم😢

من بچم به دنیا اومد ۴ کیلو بود 😍😍😍

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
خود زایمانت هم درد نداشت؟ 

ن اصلا

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
منم از وقتی وارد هفته 34شدم این دردای عجیب اومد سرام،الان هفته35 ام دقیقن ماه درد دارم،نمیدونم درد ك ...

دقیقا منم همینطورم. حتی کارای خونمم دوس ندارم انجام بدم. یکی از دویتان گفت کیسه اب گرم و کمربند بارداری راه حلشه 

دقیقا منم همینطورم. حتی کارای خونمم دوس ندارم انجام بدم. یکی از دویتان گفت کیسه اب گرم و کمربند بارد ...

كیسه اب گرم امتحان میكنم،حالا بنظرت دوست عزیز این دردا باعث كاهش درد زایمان میشه؟؟ 

مادر یک فرشته هستم   
2738
عزیزدلم دختر خیلی عشقه انقدر مهربونه باهام اولا تهوع داشتم بدو میومد دم در دسشویی تا بیام بیرون د ...

ای جون دلم اینارو ک گفتی بیشتر عاشق دختر شدم. دختر مونس مادره

اره بخدا كاش زودتر دخترمو بغل كنم خیلی خسته ام،من تا ماه 5 ویار وحشتناكم داشتم،كلن سه ماه حالم خوب ب ...

وای منم ویار خیلی بدی داشتم. همش حالت تهوع و استفراغ. حساب کردم همون 3، 4 ماه خوب بود 😅

كیسه اب گرم امتحان میكنم،حالا بنظرت دوست عزیز این دردا باعث كاهش درد زایمان میشه؟؟ 

منم اولین بارداریمه. ولی ی دوستی گفت ک میشه انگار... 

عزیزدلم دختر خیلی عشقه انقدر مهربونه باهام اولا تهوع داشتم بدو میومد دم در دسشویی تا بیام بیرون د ...

مث دختر من همش نگرانم بود وبرام اب قند درست می کرد الان اگه نی نی یه کوچولو گریه کنه مث ابر بهار می شینه بالاسرش گریه می کنه که چطور دلت می یاد نی نی گریه کنه بیا بهش شیر بده بیچاره مرد از گشنگی 😍😍😍😍😍

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
منم اولین بارداریمه. ولی ی دوستی گفت ک میشه انگار... 

امیدوارم بشه،دلم میخاد سز كنم دكترم راضیه ولی بیمارستان خصوصی فقط با نامه پزشكی سزارین میكنه،حالا باید برم دنبال دكتر كه برام الكی مشكل پزشكی بنویسه

مادر یک فرشته هستم   
2706