2737
2734
عنوان

خوش سلیقه های دکوراسیون بیدارید؟

246 بازدید | 41 پست

میخوام اتاق کودک بچینم

اینو سرچ کردم

تخت و کمد و سفید گرفتم

حالا موندم

پرده و فرش رو همون سفید بگیرم؟

بقیه وسایل تزئینی اینجا چیه؟

وسایل سیسمونی شم که از همه رنگه😭😭😭😭

مثلا این یکی شه

که اصلا به این دکوراسیون های تو این عکسا نمیخوره😭😭😭

چه بکنم؟

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طوسی و اینا که اصلا مد نیست من دیدم تازگی خیلی اتاقا رو کرم و صورتی یا کرم قهوه ای میزنن جنسیت بچه چیه 

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
2742

کرم صورتی خوشگله یه صورتی چرک میتونی پرده رو کرم بخری طوری نیست با سفیدم میشه یه چیزایی رو ست کرد اتاقش رنگ خاصی داره؟ 

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

من اومدم😍😍عزیزم عکساتو توجه نکردم ولی سوالتو که دیدم یه پیشنهاد دارم،ببین تو اون اتاقو برای بچه میچینی پس در نظر داشته باش که اگه اونا رو هم مث دوتای قبلی سفید بگیری یه اتاق بیروح ساختی براش بچه ها عاشق رنگ و نورن به نظرم از رنگای شاد استفاده کن برای بقیش

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2740
طوسی و اینا که اصلا مد نیست من دیدم تازگی خیلی اتاقا رو کرم و صورتی یا کرم قهوه ای میزنن جنسیت بچه چ ...

دختره

چون صورتی خیلی تکراری شده بود دلم نخواست

کرم رو باصورتی میشه زد؟اصلا هارمونی داره؟

یه مدل پرده دیدم حریره سفیده یه طرفشو میتونم مخمل بزنم ولی اون یه طرفش کرم باشه یا صورتی ملایم موندم

و اینکه فرش اتاق چه رنگی و چی باشه؟

و اینکه وسایل دکوری ایی چی ان؟

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
من اومدم😍😍عزیزم عکساتو توجه نکردم ولی سوالتو که دیدم یه پیشنهاد دارم،ببین تو اون اتاقو برای بچه می ...

و منی که بعد ۹ سال اولین بچمو اوردم سه تا هم اتاق خواب دارم ولی معتقد به اتاق کودک نیستم لااقل به این زودیا😀

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

بنظر من بقیه وسایل هاشو سفید نخر.

بعدشم رنگ بژ و کردم هیچ موقت قدیمی نمیشن چون تقریبا طیف رنگ چوب هستن که میتونی استفاده کنی.

بعدش هم تو نت سرچ کن رنگ های مکمل برای سفید در دکور اتاق نوزاد.کمکت می‌کنه.

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
کرم صورتی خوشگله یه صورتی چرک میتونی پرده رو کرم بخری طوری نیست با سفیدم میشه یه چیزایی رو ست کرد ات ...

نه فقط یکی از دیوارا یه کاغذ دیواری کرم راه راه داره که قشنگ نیست اصلا

از قبل بوده اونو فک کنم باید با استیکر اینا بپوشونم🤔🤔

ولی برا استیکر گرفتن هم یه ماهه دارم میگردم تو اینترنت هیچی رو پسند نمیکنم چون ایده ایی تو ذهنم براش ندارم همش فک میکنم بد میشه

دختره چون صورتی خیلی تکراری شده بود دلم نخواست کرم رو باصورتی میشه زد؟اصلا هارمونی داره؟ یه مدل پ ...

تو اینستا دیدم کرم و صورتی و قاطی کردن میتونی هم پرده رو سفید و کرم بزنی کلا ست اتاق و سفید و کرم بزنی که هم اتاق تیره و دلگیر نشه هم دخترونه باشه 

بنظر من بقیه وسایل هاشو سفید نخر. بعدشم رنگ بژ و کردم هیچ موقت قدیمی نمیشن چون تقریبا طیف رنگ چوب ه ...

بقیه وسایل چی منظورته؟

بقیه وسایلش چیان؟

تو اینستا دیدم کرم و صورتی و قاطی کردن میتونی هم پرده رو سفید و کرم بزنی کلا ست اتاق و سفید و کرم بز ...

وسائل چیان؟

به جز فرش و تخت و کمد و پرده؟

2706