2733
2734
عنوان

خوش سلیقه های دکوراسیون بیدارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 41 پست
و منی که بعد ۹ سال اولین بچمو اوردم سه تا هم اتاق خواب دارم ولی معتقد به اتاق کودک نیستم لااقل به ای ...

منم بعد ۷ سال دارم میارم

ولی 

میخوام بچه مستقل باشه

خیلی آدمای مستقل دوست دارم دوست دارم از همون اول وسایل خصوصی خودشو داشته باشه

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سفید صورتیش کن آبی صورتی هم قشمگه،

خیلی تکراری نیست؟؟؟؟

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
سفید صورتیش کن آبی صورتی هم قشمگه،

بعدم وسایل دکوری اتاقا چیان؟

2731
بقیه وسایل چی منظورته؟ بقیه وسایلش چیان؟

همون پرده، فرش، یا چیز هوایی که جزو دکور اتاق محسوب میشن.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

تو پینترست کلا سرچ کن

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
وسائل چیان؟ به جز فرش و تخت و کمد و پرده؟

ببین همینا وسایل اصلین که میتونی با هم ستشون کنی شیشه شیر و لباس و اینارو که دیگه نمیشه این رنگی گرفت همر میتونی فرش اتاقش و تیره برداری یا اگه نخواست فرش و سفید و کرم یا یه قالی خاکستری بگیری صبر کن چند تا عکس برات بدم 

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

من اومدم😍😍عزیزم عکساتو توجه نکردم ولی سوالتو که دیدم یه پیشنهاد دارم،ببین تو اون اتاقو برای بچه می ...

تو این فک بودم اونارم سفید بگیرم

البته مخملیه یه طرف پرده رو میتونم یه رنگی بگیرم

و بقیه وسایلشو رنگی اینا کنم ولی اینکه چه رنگی باشه و بقیه وسایل اتاقش چیان رو نمیدونم هنوز

منم بعد ۷ سال دارم میارم ولی  میخوام بچه مستقل باشه خیلی آدمای مستقل دوست دارم دوست دارم از ...

مهربان باید بدونید این موضوع به هیچ عنوان ربطی به استقلال نداره اتفاقا اگه افراط بشه ممکنه یه بچه منزوی و خودخواه ساخته بشه،بچه تا دوسال که قطعا به اغوش مادر و‌پدرش نیاز داره ولااقل برای من که خیلی سخته بخوام بچه به این کوچیکی رو جدا بخوابونمش برای بعد اون تابم هم کم کم به یه اتاق دیگه منتقلش میکنم ولی اجازه داره بعضی شبا پیش ما باشه و همینطور ما اجازه داریم خیلی از وسایلامونو تو اتاق ایشون بگذاریم و رفت و امد داشته باشیم اینطوری هم به استقلالش کمک کردیم هم حس اینکه من تو اتاق تنهام و بعد اگه بچه دیگه ای بیاد من حاضر نیستم سهم اتاقمو بهش بدم رو ازش میگیریم حتی اگه بچه دیگه ای هم قرار نباشه بیاریم بالاخره همسالانی هستن که لازمه بچه تعامل باهاشونو یاد بگیره

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

خسته نباشی خودم که از این عکسا گذاشتم

میگم وسایلش چیان؟

چیزایی که به درد بخورن و شیک هم باشن

ببین سعی کن بیشتر وسایل و کرم و بژ برداری اگه تخت و سفید گرفتی کمد و یه رنگ کرمی یا بژ بگیر پرده رو کرم و سفید یه کرم چرک قالی و میتونی خاکستری بگیری اگه دوست نداری خیلی رنگ روشن به کار ببری حتی میتونی کرمی و با رنگای دیگه قاطی کنی من به شخصه خوشم نمیاد اتاق دخترم صورتی باشه واقعا بدم میاد ولی رنگای دیگه قشنگه 

تو این فک بودم اونارم سفید بگیرم البته مخملیه یه طرف پرده رو میتونم یه رنگی بگیرم و بقیه وسایلشو ر ...

عزیزم گلبهی و خردلی هم شادن هم خیلی جیغ نیستن صورتی هم دیگران پیشنهاد دادن ولی معمولا برای همه دخترا استفاده میشه گلبهی کمتر تکراریه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
همون پرده، فرش، یا چیز هوایی که جزو دکور اتاق محسوب میشن.

😔🥺🥺 اطلاعات و ایده های شمام که در همون حد خودمه😭

مثلا پوف رو سرچ کردم احساس میکنم یه چیزی بی خوده؟؟؟

یا استیکرای دیوار و کمد رو سرچ کردم خوشگل نبودن

نمیدونم تابلو کودک و اینا بگیرم به دیوارش بزنم؟

ایده وسایل دکوری شیک میخوام 

2706