2733
2734
عنوان

خوش سلیقه های دکوراسیون بیدارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 41 پست
ببین سعی کن بیشتر وسایل و کرم و بژ برداری اگه تخت و سفید گرفتی کمد و یه رنگ کرمی یا بژ بگیر پرده رو ...

منم از صورتی متنفر شدم دیگه

ولی یه سری وسایل سیسمونیش صورتی شد دیگه😔

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
خسته نباشی خودم که از این عکسا گذاشتم میگم وسایلش چیان؟ چیزایی که به درد بخورن و شیک هم باشن

منم گذاشتم ایده بگیری 

یه استند رو میزی که اسم بچت باشه بخر میتونی هم استند رو میزیت و با تاریخ تولدش بگیری ست سبد بچه بگیر از این کوچیکا که لیوانین منظورمه ساعت دیواری بگیر چراغ خواب کوچیک بگیر یه کمد کوچیک بگیر واسه شیشه شیر و پوشک و اینا بذار گوشه اتاق اینا رو دیدم که مد شده و استفاده میکنن

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم از صورتی متنفر شدم دیگه ولی یه سری وسایل سیسمونیش صورتی شد دیگه😔

طوری نیست میتونی سه تا رنگ و ست کنی اشکالی که نداره 

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
😔🥺🥺 اطلاعات و ایده های شمام که در همون حد خودمه😭 مثلا پوف رو سرچ کردم احساس میکنم یه چیزی بی خو ...

واقعیتش من بچه ندارم. بخاطر همون زیاد اطلاعات ندارم. 

ولی در کل معتقدم چیزی که فقط برای دکور و بدون استفاده هست نباید خرید.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2731
منم گذاشتم ایده بگیری  یه استند رو میزی که اسم بچت باشه بخر میتونی هم استند رو میزیت و با تاری ...

استد رومیزی رو سرچ کردم شیک بود

ببین باید یه میزم براش بگیرم؟🤣🤣🤣🤣

کجا بزارم؟

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
استد رومیزی رو سرچ کردم شیک بود ببین باید یه میزم براش بگیرم؟🤣🤣🤣🤣 کجا بزارم؟

آره میتونی رو میز بذاری میتونی هم یه کمد کوچیک برا وسایلی مثل شیر خشک و اینا بگیری بعد این و بالا سرش بذاری راستی یه مبل تک نفره بچگونه با میز و صندلی هم قشنگه براش بگیری بچینشون گوشه ی اتاق ولی مدل بده بهشون 

منم بچم دختره ولی هنوز اقدام نکردم برا خرید وسایل حسش و ندارم

خیلی تکراری نیست؟؟؟؟

مهم آرامش حال بچته عزیزم

ببین چ رنگایی ب نوزاد آرامش بیشتری میده

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
منم بچم دختره ولی هنوز اقدام نکردم برا خرید وسایل حسش و ندارم

خدا خیرت بده یه پیشنهادی. دادی دستم اومد چیکار کنم😍😍😍

چیزی خوب. و خوشگلی تو اینستا پیدا کردم ولی هیچکدوم ج نمیدن 😐

عزیزم تو اینستا به پیج مینروا گالری برو، پر از کارهای چوبی خوشگله به درد بخوره، مثل آیینه ، شلف ، باکس ، چوب لباسی، جاکفشی و .... هستش ، ساعت و تابلو ایناهم دارن، فوق العادست کاراشون تا نبینی نمیدونی چی میگم

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
خدا خیرت بده یه پیشنهادی. دادی دستم اومد چیکار کنم😍😍😍 چیزی خوب. و خوشگلی تو اینستا پیدا کردم ولی ...

قربونت ایشالله که به سلامت بغلش کنی 

باید سیسمونی فروشی ها داشته باشن