2737
2734
عنوان

کیا ماه درد داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9835 بازدید | 78 پست
عزیزممممم.منم چند بار گریه کردم.  چند روزه خیلی حساس شدم. تو نت خوندم ک ماه اخر احساساتی میشن خ ...

آره منم جدیدا میشینم گریه میکنم

اونروز جارو برقی اوردم یکم کشیدم نشستم‌گریه کردن

دخترم ۵ سالشه میگفت بده من بکشم😂 خجالت کشیدم گفتم نه مامان تو اذیت میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منم از وقتی وارد هفته 34شدم این دردای عجیب اومد سرام،الان هفته35 ام دقیقن ماه درد دارم،نمیدونم درد كجای شكممه،انقباض ندارما ولی همش احساس درد پریود دارم كه خفیفه،دلم میخاد شبا گریه كنم همه جونم خسته است. چاره ای نداره؟

مادر یک فرشته هستم   
درکت می کنم من که شبای اخر نمی خوابیدم  یعنی نمی تونستم با اینکه فقط ۹ کیلو اضافه شدم ولی شکمم ...

آررره دقیقا حال خراب منه اینا

حالا برام دکتر تاریخ زده۲۰ شهریور

باید دکترمو عوض کنم همش میگم۵ روزم زودتر بگه راضی ام😢

آره منم جدیدا میشینم گریه میکنم اونروز جارو برقی اوردم یکم کشیدم نشستم‌گریه کردن دخترم ۵ سالشه میگ ...

الهییییی چ دختر خوبی ماشالله بهش. دیگه دخترتو داری غم نداری. من بچه ی اولمه. دختره😍

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من
والا بدتر کارم زیاد میشه😁 حالا میخواد بعد عمل خودش مرخصی بگیره مراقبتمو بکنه وکسی نیاد چون شهر دو ...

ای جونم 😄 حالا همسرت چند روز میخواد مرخصی بگیره؟ 

من بچه اولمه. نمیدونم چند روز بعد زایمان نیاز ب مراقبت دارم 

2738
آررره دقیقا حال خراب منه اینا حالا برام دکتر تاریخ زده۲۰ شهریور باید دکترمو عوض کنم همش میگم۵ روزم ...

به من گفت شنبه برو سونو بیا اگه وزن بچه خوب بود ۱۸ تیر رفتم الکی یه هزینه سونو دادم اومدم می گه وزن بچه عالیه ولی ۲۴ تیر بیا که شیف کاری خودمه 😭😭😭یعنی دلم می خواست خفش کنم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
الهییییی چ دختر خوبی ماشالله بهش. دیگه دخترتو داری غم نداری. من بچه ی اولمه. دختره😍

عزیزدلم دختر خیلی عشقه

انقدر مهربونه باهام

اولا تهوع داشتم بدو میومد دم در دسشویی تا بیام بیرون

دارومو میده

انقدر هوامو داره من شرمندشم😍😘

همش میگه کاش از خدا نی نی نمیخواستم که انقدر اذیت شی😁

خدا حفظتون کنه براهم😍

منم از وقتی وارد هفته 34شدم این دردای عجیب اومد سرام،الان هفته35 ام دقیقن ماه درد دارم،نمیدونم درد ك ...

دقیقا۸ماه بارداری یه طرف اون یه ماه آخرم یه طرف واقعا ماه اخر سخته روزا نمیگذرن انگار ، ادم نه خواب داره نه میتونه کاری انجام بده دراز میکشی یجور میشینی یجور پامیشی یجور ...همش درد و خستگی😖 

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️
اوهوم. خداروشکر نی نی سالمه عزیزم 🌹💖

شکر خدا سالم وسلامت به دنیا اومد  خدا منت گذاشت بر ما سالم گذاشت تو دامنم انشاالله نی نی شماهم سالم وسلامت بیاد بغلت 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
سلام من زیردلم درد میکنه حدود ی هفته س الان 36 هفته م دکتر از روی شکم معاینه کرد بعدش دیگه درد داشتم ...

مگه از روی شکم چ شکلی معاینه ات کرد؟ برای من فقط ضربان قلبشو میگیرن از روی شکم. 

دقیقا۸ماه بارداری یه طرف اون یه ماه آخرم یه طرف واقعا ماه اخر سخته روزا نمیگذرن انگار ، ادم نه خواب ...

اره بخدا كاش زودتر دخترمو بغل كنم خیلی خسته ام،من تا ماه 5 ویار وحشتناكم داشتم،كلن سه ماه حالم خوب بود ك اونم تموم شده باز ماه درد شروع شده،حالا كاش واقعن تو درد زایمان تاثیر داشته باشه

مادر یک فرشته هستم   
2706