2733
2734
عنوان

کیا ماه درد داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10016 بازدید | 78 پست
شوهرتو چیکار کردی؟ 

می اومد یه سر می زد می رفت کل روز سر کار بود چون یه دختر ۴ ساله داشتم نمی تونستم به خودم برسم فشار بالا هم بودم تحرک اصلا برام خوب نبود هفته های اخر که یه شب در میون بیمارستان بودم اوف خدارو شکر تموم شد  بارداری سختی بود مخصوصا از بعد عید 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم . ببین ماه درد اذیت داره ولی درد زایمان رو خیلی خیلی کم میکنه. من خودم از ماه شش ماه درد ...

عه چه خوب. ممنون ک گفتی عزیزم. خدا خیرت بده. 

کمربند بارداری دارم. ولی الان ک تو هفته 37 هستم میترسم ب بچه فشار بیاد چیزیش شه. تو تا اخر استفاده کردی از کمربند؟ 

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من
منم ازین دردای عمیق عانه انقدر سخته جیغ میکشم گاهی

دوشب قبل زایمانم دردم انقد شدید بود زمین گاز می زدم فکر می کردم داره به دنیا می یاد رفتم بیمارستان دکتر ماینه کرد گفت فقط یک سانتی بچه سنگین شده به جای عمل قبلیت فشار می یاره برا همین درد داری خدارو شکر کن سزارینی وگرنه تا سه هفته دیگه هم زایمان نمی کردی 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2731
شوهرت کمک میکنه؟  شوهر من ک طفلی 8 شب میاد خونه. انقدر خسته اس ک نگو

کمک میکنه اما کاراش به دلم نمیشینه

ظرف میشوره جارو میکشه

اما بخوام رو کار اون حساب کنم تا سال بعد طول میکشه

فس فسو هم هست😁

غذا درست کنه ی قاشق میاره با ۴ تا لیوان بدون آب

مرداست دیگر

گازم کثیف میشه

می اومد یه سر می زد می رفت کل روز سر کار بود چون یه دختر ۴ ساله داشتم نمی تونستم به خودم برسم فشار ب ...

اخی. بیمارستان چرا؟ 

دوشب قبل زایمانم دردم انقد شدید بود زمین گاز می زدم فکر می کردم داره به دنیا می یاد رفتم بیمارستان د ...

وای چ وحشتناک

دوشب قبل زایمانم دردم انقد شدید بود زمین گاز می زدم فکر می کردم داره به دنیا می یاد رفتم بیمارستان د ...

منم سزارینم اینم بچه دوممه

الانم درد دارم

خسته شدم دیگه

گاهی میشینم گریه میکنم😢

کمک میکنه اما کاراش به دلم نمیشینه ظرف میشوره جارو میکشه اما بخوام رو کار اون حساب کنم تا سال بعد ...

وای خدایا😄 دقیقا مث شوهر من 😂😂😂

اخی. بیمارستان چرا؟ 

همش فشارم می رفت بالا  حالم بد بود   یا عفونت داشتم 

ای جااانم امضات😍😍خدا حفظشون کنه برات خواهر❤

ممنونم عزیزم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
منم سزارینم اینم بچه دوممه الانم درد دارم خسته شدم دیگه گاهی میشینم گریه میکنم😢

عزیزممممم.منم چند بار گریه کردم.  چند روزه خیلی حساس شدم. تو نت خوندم ک ماه اخر احساساتی میشن خانوما. 

وای خدایا😄 دقیقا مث شوهر من 😂😂😂

والا بدتر کارم زیاد میشه😁

حالا میخواد بعد عمل خودش مرخصی بگیره مراقبتمو بکنه وکسی نیاد

چون شهر دوریم وکروناست میگه کسی نباید بیاد

خدا بهم رحم کنه

براش لیست نوشتم برا گردگیری وکارای خونه بعد بهش نشون بدم

خدا به داد آشپزخونم برسه فقط😂

منم سزارینم اینم بچه دوممه الانم درد دارم خسته شدم دیگه گاهی میشینم گریه میکنم😢

درکت می کنم من که شبای اخر نمی خوابیدم  یعنی نمی تونستم با اینکه فقط ۹ کیلو اضافه شدم ولی شکمم قوزبود جلو دقیقا رو دلم بود  دراز می کشیدم خفه می شدم نه می تونستم دستشویی برم نه بشینم اصلا یه وضعی 

2706