2733
2739
عنوان

بچه ها شوهرم همش دلمو میشکنه😔بیاین درد دل😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4920 بازدید | 96 پست
الان درست نیست بگب شوهرم فلان کارو میکنه برام ببخشید اینو میگم استارتر دلش میشکنه

ن بزار بگه اشکالی نداره من اطرافم میبینم. از این مردا این ک مجازیه معلوم نیس دروغه یا راست🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالم از شوهرم بهم میخوره...

بحثمون شد بهم گفت گریه کن تا قربون صدقت بشم...

(دعوامون شده بود قبلا خیلی بد برخورد کرد منم حرفامو اینکه تو بی محبتی و فلان و... رو با گریه گفتم)

حالا اونو زد تو سرم

تا ی روز ک هنگ بودم بخاطر حرفش...

الان ک میبینمش حالم بهم میخوره واقعا

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2728
الان درست نیست بگب شوهرم فلان کارو میکنه برام ببخشید اینو میگم استارتر دلش میشکنه

من که منتظر همچین پستی بودم😒

تیکر در دست ساخت😌😌😌💖به زودی در این مکان یه تیکر خوشرنگ دیده میشه 💖خدایا خودت منو دریاب🙏🙏🙏

هروقت گفت بهش بگو من از خودم راضیم و خوشحالم ک تنم سلامته،باهوشم،و از نظر خودم خیلی زیبا هستم

و جوابشو نده دیگه

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.

شوهرمنم همینطوره امروزم خیلی ناراحتم کرده قلبمو شکونده نامرد سر حرفای مامانش

ی‍‌ادم ن‍‌‌می‍‌اد ج‍‌ايي ام‍‌ض‍‌اء داده‍ ب‍‌اش‍‌م کہ‌ ن‍‌ظ‍‌ر ه‍‌مہ‌تون ب‍‌رام م‍‌همہ‌ ...!
2738
چرا بابا اینقد دعوا و کتم کاری کردیم ک خدا میدونه اما الان دیگه یه جورایی بیخیالش شدم ولی گاهی عصبی ...

خب بیشتر ایراداش سر چیه تا به حال تو خلوتت بهش توجه کردیی منم شوهرم قبلا خیلی ایراد میگرفت مخصوصا وقتی چاق شده بودم فکر کن روز زن قشنگ زد تو برجکم اولش از دستش اتیشی شدم و خیلی دلم شکست ولی تو تنهاییم نشستم خودم تو ایینه دیدم خیلی از خودم متنفر شدم بهش حق دادم ولی به روش نیاوردن که پر رو نشه بعد اون یه مدت یواشکی رفتم دکتر تغذیه بهش میگفتمواسه تیروییدم میرم کم کم که لاغر شدم تعجب کرد الان کلا من ازش ایراد میگیرم 

من از وقتی ب بچه هام شیر دادم. سینه هام یکم اویزون شده خودمم سختمه  همش میزنه تو سرم  خب ...

ب خودت برس و آرایش کن اگه خواست بهت دست بزنه بگو من سینه هام آویزونه شکمم ترک داره بهم دست نزن،با بچه هات خوش باش ک و ن لق هرچی مرده باوا 

ن بزار بگه اشکالی نداره من اطرافم میبینم. از این مردا این ک مجازیه معلوم نیس دروغه یا راست🙏

درسته عزیزم ولی شما اومدی واسه دردول منم وقتی از همه جا بریدم میام اینجا دلم می خواد یکی درکم کنه و باهام هر درد باشه

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2706