2737
2734
عنوان

بچه ها شوهرم همش دلمو میشکنه😔بیاین درد دل😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4912 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چقدر بیشعوره شوهرت من شوهرم برام میمیره حتما از اول هر چی گفته هیچی نگفتی

چرا بابا اینقد دعوا و کتم کاری کردیم ک خدا میدونه اما الان دیگه یه جورایی بیخیالش شدم ولی گاهی عصبی میشم

2728

منو بگو این قد بداخلاق که منو پسرم جرات حرف زدن باهاش نداریم خدا لعنت کنه دیشب به حد مرگ پسر ۵ ساله ام کتک زن منم کتک زد الان راندم خیلی درد داره به زور راه میرم

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
بهمن ماهی با یکی بودم چندسال متولد بهمن بود دقیقاااا عین شوهر تو  خداروشکر بهم خورد هرچی میگ ...

من از وقتی ب بچه هام شیر دادم. سینه هام یکم اویزون شده خودمم سختمه 

همش میزنه تو سرم 

خب اخه نامرد ب بچه های خودت شیر دادم. اینجوری شده از اول ک نبودم

یا مثلا ترک های شکممو مسخره میکنه 

بهم میگه قد کوتاه

گاهی نزدیک. پریود جوش میزنم مسخرم. میکنه

کلا اعتماد ب نفسمو ازم گرفته قصدش هم همین بود و موفق هم. شد 

چون ازش خیلیییییی سر ترم

خودش با اینمه مرده سینه داره بعد منو مسخره میکنه، بهش هم. گفتمااا ولی ادم. نشده

2738

منم اعصابم خورده جای بودم به شوهرم گفتم بیا دنبالم اول نیومد بعد که اومد من نرفتم همونجا موندم هرچی پیام و اینا داد جواب ندادم الان مث سگ پشیمونم 

دلم گریه میخاد

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
منم اعصابم خورده جای بودم به شوهرم گفتم بیا دنبالم اول نیومد بعد که اومد من نرفتم همونجا موندم هرچی ...

خوش به حالت اگ من بودم اینقد دعوا میکرد و میزد ک خدا میدونه

وای چقدر بیشعوره شوهرت من شوهرم برام میمیره حتما از اول هر چی گفته هیچی نگفتی

الان درست نیست بگب شوهرم فلان کارو میکنه برام ببخشید اینو میگم استارتر دلش میشکنه

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐

چقدرررررررر دردمون مشترکه 😥همین امروز ک مثلا عید بود چندبار مامانش اینا زنگ زدن گفتن بیایید ولی نزاشت بخاطر بحث دیروزمون میگفت تو تا یه ماه نباید از خونه بری بیرون 😐انقدر ک بی منطق و بیشعوره بعد زود از سر کار اومد دوش گرفت لباس پوشید دخترمو بغل کرد دوتایی رفتن خونه پدرش منم تنها گذاشتن منم کارامو کردم دیدم لباسای کارش رو آورده گفتم اینکه نمیشوره حالا میمونه آخر شب مجبورم خسته و کوفته هلاک بشم بشورمشون بزار همین الان ک دخترمم نیست بشورم کارش مکانیکیه لباساش وحشتناک روغن ماشین و .... میگیره و سیاااااه میشه باید کلی آب جوش بریزی و برس بکشی تا ی کم تمیز بشه بعد منم چون تو دوران بارداری و شیردهی خیلی کارای سنگین انجام دادم مچ دستم استخون اضافه آورده تا ی کم فشار بهش میاد میزنه بیرون و درد امونم نمیده با وجود این لباساشو شستم و آویزون کردم دوساعت بعدش اومدن خونه رفت لباساشو نگاه کرد گفت الان مثلا شستی دستت بشکنه با این شستنت دیدی من خونه نیستم یه آب زدی و جمعش کردی گفتم بخدا سه بار شستم هرکدومو زیر آبجوش برس کشیدم خب دست من همینقدر قدرت داره خودت بشور گفت اگه میخواستم خودم بشورم تورو برای چی گرفتم .خیلی دلم شکست عوض تشکرش طلبکارم بود اتقد بغض کردم انگار گلومو چنگ مینداختن کلی غر زد و باز رفت شستش رفتم نگاه کردم دیدم هیچ فرقی نکرده از ته دلم نفرینش کردم خدا کنه سایه اشو از بالای سر من و بچم ورداره خدا 

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2706