2737
2734

من می‌خوام از این فرشا بخرم واسه آشپزخونه ک یع فر ش 6 متری باشه نمیخام فرشم برع زیر وسیله عام از این ویجت سوال پرسیدم واسم قطر فرستاده متوجه نمیشم من میفرسم اینجا ببینین کدومشون باید سفارش بدم الان عکس می‌زارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اونایی که قطر نوشته , یعنی دایره

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2738
همون۱۲۵×۲۲۵ابعادش یعنی یه متر و۲۵سانت عرض فرش و ۲متر و۲۵سانت طولش یه فرش یه ذره زیر ۳متری بهت میده ۲ ...

عزیزم من عکس از کف آشپزخونه بزارم میتونین بگین کدومش مناسبشع واقعا کسی نیست راهنماییم کنه🥲

نقریبا 4متر میمونه عکس بزارم میتونین تشخیص بدین ؟

ابعاد باید بگی گلم مثلا ۱۴۵ در ۱۷۵انقدرش خالیه حالا شما یه فرش انتخاب میکنی نزدیک به این ابعاد ولی کوچیکتر که زیر وسایل نره

2706