2737
2739
عنوان

شما جای من بودین چیکار میکردین

252 بازدید | 26 پست

من شوهرم حقوقش خیلی پایینه در حدود یک نیم همیشه دنبال درامد دوم بوده من خودمم دانشگاه رفتم و دنبال کار چون شهرستانیم کار ب ندرت گیر میاد همه دنبال کارن شوهرم یکی رو پیدا کرده ب واسطه همونجایی که کار میکنه طرف از ایناست که میتونه برام کار پیدا کنه اقا من رفتم پیشش نمیدونستم طرف چ ریختیه ی تیپ معمولی زدم ولی اونجا خیلی خوش زبونی کردم طرفم فهمید بیسواد نیستم کار بلدم همونجا قول کار داد که برم درس بدم منم خوشحال اومدم خونه ولی بعدش هیچ خبری نشد ب شوهرم گفتم پیگیر شو زنگ بزن اقا شوهرم اینقدر ول نکرد که طرف گفت بیاد پیشم ی کار بهش بدم ببینم میتونه یا نه حالا من موندم چ کنم طرف از این مذهبیا بود منم بدون چادر با مانتو مقعه رفته بودم و ارایش شوهرمم چیزی نگفت چ چی بپوش الان دوباره برم چادر بزنم چون واقعا ب کار احتیاج دارم یا ی تیپ ساده بدون ارایش میترسم بخاطر ظاهرم کار بهم نده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه بابا یه تیپ ساده ولی رسمی بزن زیاد هم آرایش نکن در حد گرم و ریمل و برق لب سعی کن از رنگ های تیره برای رنگ لباست استفاده کنی

خیلی مصمم و جدی حرف بزن

برات آرزوی موفقیت میکنم💕

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
2740
2706