2733
2734
عزیزم اگه جدا از شوخی اینو گفتی و واقعا وارد میشه بعد از دستش میدی. باید روی حس لیاقت و عزت نفست کار ...

برام جالب شد باید برم حتما راجبش مطالعه کنم☺

صبرمیکنم چون بی نهایت ب خدا اعتماد دارم😊بنده عزیز خدا هستم 😍😌
عزیزم اگه جدا از شوخی اینو گفتی و واقعا وارد میشه بعد از دستش میدی. باید روی حس لیاقت و عزت نفست کار ...

اره دقیقا همینطوری شد برام 

با خودم حس میکردم یکی وارد زندگیم میشه ده روز بعد این اتفاق افتاد واقعا اصلا انتظارشو نداشتم اما وقتی اشنا شدم باهاش گند زدم به همه چی 

وارد زندگیم شدااا ولی نمیدونم چیشد گند زدم و اصلا انرژی بد دادم و حس بد داشتم 

مثلا از اولین چتمون بد بین بودم به این که چرا پیام نمیده چرا نمیاد چرا نمیشه هیچ وقت ریلکس و مثبت نگا نکردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین باید هم مدارت باشه  مثلا باهم دوست باشید یا یه سلام علیکی داشته باشید یا یه حس خوبی بهم د ...

اوه

باهاش ارتباط نزدیک ندارم آخه

فقط می دونم ازم بدش نمیاد

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
پاکسازی نو ظهوره؟!! تاریخچه شو میدونین ب کجا برمیگرده! البته ک تو قانون جذب هرکس ب ی چیزی معتقده و م ...

توهین؟ کدوم کلمه دقیقا توهین بود🤔 نوظهور نکنه توهین امیز بود؟ پاکسازی منظورتون پاکسازیه موجودات غیرارگانیک اگر بود من اعتقاد ندارم عزیز شماهم موفق باشید

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2731
اره دقیقا همینطوری شد برام  با خودم حس میکردم یکی وارد زندگیم میشه ده روز بعد این اتفاق افتاد ...

خب همین دیگه حس لیاقتش در خودت نیس و اون ادم هم فرکانست نیس. وقتی هم فرکانست نباشه از دستش میدی. بهتره دست کاینات رو باز بزاریتا خودش برات بهترینا رو رقم بزنه ک اینجوری هم نشه

عزیز دلم اینجور نیست که فکر میکنی،وقتی وارد میشه اگر اون ادم هم فرکانست باشه و واقعا قرار باشه تو زن ...

دقیقا همچین شخصی وارد زندگیم شد 

اما من ادم عجولیم متاسفانه و همون لحظه میخوام بشه 

مثلا یه سری اتفاقا افتاد که الان گذشته میبینم قربونه خدا برم من اگه اون لحظه فلان کارو نمیکردم و فلان اتفاق نمیفتاد الان خراب میشد همه چی 

صبر مهمترین قدم برای رسیدن به هدفه که متاسفانه من اصلاصبر ندارم

2740
اوه باهاش ارتباط نزدیک ندارم آخه فقط می دونم ازم بدش نمیاد

روش تمرکز کن 

ایندتو تصور کن باهاش تصویر سازی کن باور داشته باش حس خوبی داشته باش نسبت بهش

و مهمتر از همه به خدا بگو هرچی به صلاحمه 

توهین؟ کدوم کلمه دقیقا توهین بود🤔 نوظهور نکنه توهین امیز بود؟ پاکسازی منظورتون پاکسازیه موجودات غیر ...

پاکسازی موجودات غیر ارگانیک نشنیدم والا. منظور پاکسازی ناخودآگاه خودتون بود. شما گفتین نو ظهور من گفتم تاریخچه ش ک برمیگرده ب دکتر هیولن ومحدودیت صفر....! نوظهور نیس. البته چیزی ک شما گغتینو نمیدونم. همچنین شب خوش

از کجا میشه تشخیص بدی هم فرکانسته یا نه؟

همین ک کات شده رابطه ت یعنی نبوده

ادما ادمهای هم ارتعاشو جذب میکنن. 

حتی برای پول و ثروت هم همینه تا ارتعاش مالی خوبی ندی پول خوبی ب دست نمیاری. اگه میحای کات کننده رابطه نباشی حداقل از طرف خودت! همیشه حس تو بش خوب کن. و همیشه مثبت فکر کن راجع بش. 

خب همین دیگه حس لیاقتش در خودت نیس و اون ادم هم فرکانست نیس. وقتی هم فرکانست نباشه از دستش میدی. بهت ...

اتفاقا میگم الان فلان اتفاق بینمون میفته الان فلان حرف میزنه الان اینکارو میکنه الان اینجوری میشه

و واقعااااا همونجوری میشه

یعنی سر این ادم هر حرفی بزنم در میاد 

بگم دیگه پیام نمیده واقعا پیامی نمیده بگم الان دعوا میکنیم واقعا دعوا میشه یا برعکسش

خداییش منم میخوام کمی لاغرتر کنم پایین تنموبزرگترکنم میشه باقانون جذب این کارو کنم؟؟؟ 😄😄اونجوری سخ ...

میشه. جملات تاکیذی بگو. سابلیمنال گوش بده..پاکسازی کن. همه چی برمیگرده ب ذهن و ناخوداگاه خودت

همین ک کات شده رابطه ت یعنی نبوده ادما ادمهای هم ارتعاشو جذب میکنن.  حتی برای پول و ثروت هم ه ...

نه کات نکردیم که😂😂😂

یادمه قبل از اینکه باهاش اشنا بشم گفتم خدایا یکیو سر راهم قرار بده که مناسبم باشه و واقعا دو هفته بعد باهاش در عین ناباوری اشنا شدم!

روش تمرکز کن  ایندتو تصور کن باهاش تصویر سازی کن باور داشته باش حس خوبی داشته باش نسبت بهش و ...

برم سعیمو بکنم😍

مرسی عزیزمم

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
2706