2737
2734
نه. من کلا قدرت جذبم بالاس . مثلا فکر کردن ناخودآگاه به تصادف . یا به یه شخصی که ازش بدم میاد یا دعو ...

وای من جذب چیزای منفیم خیلی بالاست😐 

یعنی کافیه یه چیز‌منفی از ذهنم رد بشه همون شب اتفاق میفته محاله همچین چیزی نشه نمیدونمممم چرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اها منظورتون این بود. بله اونکه. پاکسازی کنین

راستش به پاکسازی و اینجور قرتی بازیا اعتقادی ندارم چون زیر مجموعه ی عرفان های نوظهوره

روش های دیگه هست که منفی جذب نکنم ولی حوصله ندارم انجام بدم

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2731
به شوهرم 🤣🤣🤣 در همه حال میگفتم عشق الهی به بهترین شکل و به سرعت به سمت من میاد و بهش باور داشتم ...

اره ادم باور داشته باشه میشه واقعا 

من همیشه تا مراحل ورودش به زندگیمو درست انجام میدم بعد که وارد میشه گند میزنم😂

من کراشمو میخوام

کائنات نمیارنش؟😶😶😶

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
2738
من کراشمو میخوام کائنات نمیارنش؟😶😶😶

ببین باید هم مدارت باشه 

مثلا باهم دوست باشید یا یه سلام علیکی داشته باشید یا یه حس خوبی بهم داشته باشید 

اینکه مثلا طرف روحشم خبر نداشته باشه یکم سخته و خودتیو شانست

اره ادم باور داشته باشه میشه واقعا  من همیشه تا مراحل ورودش به زندگیمو درست انجام میدم بعد که ...

عزیزم اگه جدا از شوخی اینو گفتی و واقعا وارد میشه بعد از دستش میدی. باید روی حس لیاقت و عزت نفست کار کنی

به شوهرم 🤣🤣🤣 در همه حال میگفتم عشق الهی به بهترین شکل و به سرعت به سمت من میاد و بهش باور داشتم ...

من با خودم میگم قطعا با فلان شخص اشنا میشم و وارد زندگیم میشه

و واقعا همچین اتفاقی میفته اما تا میاد تو زندگیم گند میزنم توش

حسام بهم میریزه انرژی منفی میدم گریه زاری میکنم مثبت نگر‌نیستم!

راستش به پاکسازی و اینجور قرتی بازیا اعتقادی ندارم چون زیر مجموعه ی عرفان های نوظهوره روش های دیگه ...

پاکسازی نو ظهوره؟!! تاریخچه شو میدونین ب کجا برمیگرده! البته ک تو قانون جذب هرکس ب ی چیزی معتقده و مهم احساسه. ولی توهین ب بقیه جیزا بدون اطلاع کار خوبی نیس. موفق باشی

اره ادم باور داشته باشه میشه واقعا  من همیشه تا مراحل ورودش به زندگیمو درست انجام میدم بعد که ...

عزیز دلم اینجور نیست که فکر میکنی،وقتی وارد میشه اگر اون ادم هم فرکانست باشه و واقعا قرار باشه تو زندگیت باشه انقد ازش خوشت میاد و انقد صادقانه و پاک عاشق هم میشید ک متوجه میشی من سنتی ازدواج کردم چون مث شما بلد تبودم با کسی دوست بشم ولی واقعا شوهرم عشق الهی منه تمام صفاتی ک میخواستمو داره 

رو کیس خاص زوم نکن بگو خدایا اونکه بنظر تودت خوبه و بصلاحمه سر راهم بزار راضیم ب رضایتت من حتی موقع ظرف شستن پیاده روی هرجا فک کنی اینو میگفتم اصلا تو فاز ازدواج نبودم دنبال عشق بودم یهو ازدواج کردیم کمتر از یکسال نامزدی و لقد و عروسی 

نمیدونم چی بگم 
2706