2737
2739
عنوان

سلام میشه واسه خواهرم دعا کنید؟؟😞

| مشاهده متن کامل بحث + 2074 بازدید | 326 پست
@zizi1398     @sar_be_hava     @_ترمهخانوم_     @akhlaqi &nb ...

عزیزدلم آقا امیرالمومنین دست آبجیتو بگیره الهی منم یه بار میخونم ب نیتشون

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم

ان شاء الله به حق باب الحوائج که امروز تولدشون هست مشکلاتشون برطرف بشه منم یکبار میخونم

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2728
سلام گلم خدا خیرت بده انشاءالله عاقبت بخیر شی🌷

ممنون عزیزم 💗💗💗🙏🏼

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2738
منم یکی میخونم و ۱۰۰ صلوات ❤

سلام خواهرگلم خوبید عیدتون مبارک.

ببخشید مزاحمتون شدم کاربری تون یک مدت تگ نمیشد امروز نی نی یار3تاپیک زده بود که هرکی مشکل تگ کردن یا کاربری شون تگ نمیشدبیاند

بگند یاکامنت بذار ید تا درست کنند منم یاد شما افتادم اگر دوست داشتید من لینک تاپیک نی نی یار3رو درتاپیک آخری  گذاشته ام برید الان که فکرکنم تاپیک بسته باشه از صبح باز بودازفردا میتونید شماهم درتاپیک کامنت بذار ید تا مشکل شماهم درست بشه..انشاءالله 

تاراحتر بتونیم کاربری شمارا تگ کنیم درتاپیک ها.

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
سلام خواهرگلم خوبید عیدتون مبارک. ببخشید مزاحمتون شدم کاربری تون یک مدت تگ نمیشد امروز نی نی یار3تا ...

سلام عزیزه دلم ممنون عیده شماهم مبارک❤ اره مشکل داره کاربریم ممنونم ک گفتی برم کامنت بذارم ک درستش کنن خیییلی ممنون🙏🙏🙏

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏

عزیز شما هم اگر تونستید میشه زحمت بکشید برام دعا کنید اسم داخل ۱۰ میلیون تومنی ها باشه 

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
ممنون گلم باشه به نیت شما ۵ سوره ضحی میخونم

خیلی ممنون واقعا یه دنیا ممنون💙💙💙💙🌹🌹🌹

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
2706