2733
2734
عنوان

سلام میشه واسه خواهرم دعا کنید؟؟😞

2074 بازدید | 326 پست

سلام دوستان خواهش میکنم خواهرمو دعا کنید خیلی خیلی خیلی تو زندگیش مشکل داره.مشکلاتی ک قابل گفتن نیست فقط بگم تو ۲۰ سال زندگی مشترکش یه روزم رنگ ارامش ندیده خواهش میکنم😞نمیخواستم تاپیک بزنم ولی دیشب بازم ی موضوعی شد ک مجبور شدم...همیشه میگن دعای بقیه در حقت زودتر مستجاب میشه

میشه همراهی کنید میخوام🌷۵۰۰ سوره حشر🌷 به نیتش تقدیم امام علی کنم تا امام اولمون خودش واسطه آرامشش بشه😞

التماس دعا🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یکی براشون میخونم ان شاءالله مشکلاتش حل بشه آمین

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728
خدا خیرت بده عزیزم🌷

کاری نکردم عزیز❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2738

عزیز براتون صلوات فرستادم

لطفا شماهم برای حفظ آبروی یکی از عزیزانم دعا کنید.

اینکه همسرش بشینه سر زندگیش و صلح کنه.

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
2706