2737
2739
عنوان

بدتون میاد شوهرتون با

| مشاهده متن کامل بحث + 2160 بازدید | 125 پست
مگه چقد همو میبینید ولش کن محلش نذار سعی کن کمتر همو ببینید

به خاطر شراکتی که تو چن تا ملک داشتن خیلی همو میدیدیم ولی الان دیگه مجبورش کردم جدا بشه گفتم کلا ازشون خوشم نمیاد نه زنه نه شوهره قراره تا یکی دوماه جدا بشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خاطر شراکتی که تو چن تا ملک داشتن خیلی همو میدیدیم ولی الان دیگه مجبورش کردم جدا بشه گفتم کلا ازش ...

آفرین چقدم شوهرت هواتو داره قدرشو بدون.

آخرش من و تو یه تنه این تاپیکو پربازدید میکنیم😂

2742
2740
استارتر من مذهبی ام ولی اینو بدون که شماحساسیت داری وخدایی نکرده ممکنه حساسیتت اوج بگیره وبه سوظن وب ...

سلام.ممنون پیام گذاشتین.

حدود خدا چیه؟

مگه نه اینکه باید در برخورد با نامحرم کمترین و جدی ترین رفتار و حرف صورت بگیره؟

اونایی ک‌میگی در مورد بکارت و .... میخوان صحبت کنن ، خوب اگر کارشونه همینو رسمی بگن.

فک کنین من زنگ بزنم ب پاسخگویی مسایل شرعی حرم امام رضا در مورد حیض بپرسم ، ک البته تماس بگیرم پاسخگویی خانم ها رو میگم وصل کنن، طرف بگه عزیزم تو اگر انقد خونریزی داشته باشه میشه فلان و ...

واقعا اینجورین؟

نه .خیلی رسمی و جدی ، حرفشون رو میزنن.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
سلام.ممنون پیام گذاشتین. حدود خدا چیه؟ مگه نه اینکه باید در برخورد با نامحرم کمترین و جدی ترین رفت ...

من مذهبی ام.من هم کلا رو این مسائل حساسم. خصوصا که همسر من استاد دانشگاه و دانشجوهای دختر گاهی زیادی پیام تبریک میدن. منم همیشه میگم منم دانشجوام هیچ وقت به استادا ی مرد پیام تبریک ندادم. یا مثلا برای دخترم کادو می خرن

نه مزهبی نیستم... اگه بفهمم اینجوری کرده جفتشون رو پاره میکنم

از مذهبی نوشتنت هم میشد حدس زد واکنشت چیه

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
من مذهبی ام.من هم کلا رو این مسائل حساسم. خصوصا که همسر من استاد دانشگاه و دانشجوهای دختر گاهی زیادی ...

والا مام‌دانشجو بودیم‌ازین کارا نکردیم :/ چه معنی میده اصن !!!!!!!!!!!  بنظرم‌کار بیجاییه از سمت دانشجو واقعا .

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2706