2752
2739
عنوان

بدتون میاد شوهرتون با

| مشاهده متن کامل بحث + 2160 بازدید | 125 پست
خب آخه برا شوهرم عید نوروز تو تلگرام یه پیام آماده فرستاده بود که تهش نوشته بود بفرس برا کسی که دوسش ...

من اصلا تبریک عید و اینا برای جز محارمم نمیفرستم.

اصلا اینش ب کنار، مثلا بخوام اینو بفرستم ، دقت مبکنم آخرش اینه ، لااقل آخرشو پاک میکنم.

بعد اینم بگم ، ببین من اگر چنین پیامی رو بفرسته خیلی بیشتر شاکی میشم‌ تا کسی براش بفرسته.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
خب آخه برا شوهرم عید نوروز تو تلگرام یه پیام آماده فرستاده بود که تهش نوشته بود بفرس برا کسی که دوسش ...

جوابشو نمیدادی، ازشون فاصله بگیر کم کم، یه جمله معروفی تو نی نی سایته ک میگن حس زنانه هیچ وقت اشتباه نمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رحم الله من یقرا فاتحه مع الصلواتتتت😂😂😂😂 خداااااروشکر همسر کارمند سپاه هستن و هیچ خانومی از صدک ...

اتفاقا پاسدارا ک کلی باخواهرای بسیج جامعه زنان برو بیا ورفت وآمد توکار دارن وجلسات دارن....مگراینکه همسرتون توی نیرو دریایی وزمینی باشه

دقیقا اینایی ک در مورد خانواده و مجردی و اینا گفتی در مورد همسر منم صدق میکنه. منم خودمو با اینا را ...

منم کاهی بهش شک میکنم عصبی میشم ولی میگم اون که مجرد بود پول داشت ازادی موقعیت و استقلال  این کارارو نکرد حتی وقتی نامزد کردیم بالای ده تا دختر پی ام دادن تو به ما گفتی قصد ازدواج ندارم مارو رد کردی الان ازدواج کردی که فهمیدم واقعا اهلش نیست منو هم خیلی دوست داره به قول خودش طلسمش کردم عاشقم شد پسر مغروری که همه رو رد میکرد جونشو برای من میداد میگه تو عشقمی خانوممی حلال و محرم منی چرا بخام مثلا برم با یه هرزه هم ابروی خودمو و خونوادمو ببرم هم معلوم نیست طرف ایدز داره چیه یا اصلا مثلا حرف بزنی که چی ولی خوب غیرت یک‌زن. بازم قبول نمیکنه این توجیه هارو😂

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2731
من اصلا تبریک عید و اینا برای جز محارمم نمیفرستم. اصلا اینش ب کنار، مثلا بخوام اینو بفرستم ، دقت مب ...

نه من اصلا از شوهرم ناراحت نیستم به پاکیش قسم میخورم به اطرافیانش حساسم مخصوصا این خانومه که همسرم معتقده من حساسم اون منظوری نداره

بعدشم اصولش اینه خانومه برای من تبریک بفرسته نه برای شوهرم 

به نظر شما طرف مشکل داره یا من؟

جوابشو نمیدادی، ازشون فاصله بگیر کم کم، یه جمله معروفی تو نی نی سایته ک میگن حس زنانه هیچ وقت اشتباه ...

برای من نفرستاده بود که برای شوهرم فرستاده بود که اونم برای اولین بار یکم شک کرد و جوابشو نداد

برای من نفرستاده بود که برای شوهرم فرستاده بود که اونم برای اولین بار یکم شک کرد و جوابشو نداد

خوبه جواب نداده، مردم حد خودشونو رعایت نمیکنن یه آقای متاهلیم فرت و فرت ب من پیام میده مثلا تبریک مناسبتا منم جوابشو ندادم دیگه هم نمیدم تا خوب ضایع شه و بفهمه ک حد خودشو رعایت کنه اتفاقا تاپیک هم زدم در موردش چ معنی میده یه آدم غریبه پیام بده اصلا

خوبه جواب نداده، مردم حد خودشونو رعایت نمیکنن یه آقای متاهلیم فرت و فرت ب من پیام میده مثلا تبریک من ...

نه این عروس عموی همسرمه و از زبون خانومه داداشم داداشم نمیوفته تو جم هی میگه دوس داره همسرمو یا مثلا یه بار تو جمع به من به شوخی گفت ماشالا خیلی خوشگلو و جذابه از خداتم میبود😐😐😐 بعد من نمیدونم چه لزومی داره عروس عموی آدم اینقد به خودش جرئت صمیمیت بده

نشون میده بی ادب و پرروعه اینا خیلی حال آدمو بد میکنن، خوشگله؟ چند سالشع

دلم میسوزه خوشگلم نیس😂 شوهرم ۳۲ سالشه اونم یه ۵_۶سالی ازش بزرگتره

از رفتارش به شوهرم میگم تازگیا به زور قبول کرده که غیر عادیه میگه بهت حسودی کرده لابد

استارتر من مذهبی ام ولی اینو بدون که شماحساسیت داری وخدایی نکرده ممکنه حساسیتت اوج بگیره وبه سوظن وبدبینی به همسرت سوق داده شه....شمااگه جای خانومایی بودی که همسراشون روزانه باکلی زن درموردمسائل شرعی وحیض و بکارت وامثال ایناصحبت میکردمطمعنن خیلی اذیت میشدی...سعی کن زودترجلوی افکارت روبگیری نگوچون من پیام نمیدم همسرم بایدعینا مثل من باشه...نمیگم همسرت صمیمی باشه خوبه نه...اماطبق احکام خدا جلو برو نسبت به همسرت نه افراط نه تفریط...ممکنه اگه حواست به تفکراتت نباشه خدایی نکرده بدبین شی اونوقت دیگه روز وشب نداری عزیزم

دلم میسوزه خوشگلم نیس😂 شوهرم ۳۲ سالشه اونم یه ۵_۶سالی ازش بزرگتره از رفتارش به شوهرم میگم تازگیا ب ...

برو خداتو شکر کن که خوشگل نیست وگرنه از حسادت منفجر میشدی، خدا همه رو شفا بده، خب بره بچسبه ب شوهر خودش

برو خداتو شکر کن که خوشگل نیست وگرنه از حسادت منفجر میشدی، خدا همه رو شفا بده، خب بره بچسبه ب شوهر خ ...

شوهر خودشم نسبت به خودش خیلی قشنگه هااااا بیشور حیف کرده پسر مردمو الانم اومده منو حرص میده ینی وقتیم مادر شوهر خواهر شوهر آدم خوب باشه یکی از قوم شوهر پیدا میشه یه تنه همه رو جبران کنه😬😬😬