2733
2734
عنوان

بدتون میاد شوهرتون با

| مشاهده متن کامل بحث + 2159 بازدید | 125 پست
وااااااااااااا اینهمه آدم گفتم حساسن بعد به اون که مذهبی بود اینجوری میگید!!!😐😐

۱ نوشته مذهبی نیست

۲به مرهبی بودن ربطی نداره

۳ منظورم چیز دیگه بود

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🙏🌷

🙏🏿

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

سلام دوست عزیز شوهرمن با خانومای همکار و مراجعاش خیلی سنگین و محترم حرف میزنه تو بکار نمیبره هیچ وقت با خانومی گرم نگرفته  مذهبی هم نیست

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.
2731
نمیدونم. همونم بده دیگه. وقتی کسی رو تو خطاب نکنی و باهاش راحت نباشی ، ب خودش اجازه نمیده ک‌در مور ...

آره بابا اونا ک کلا تو این باغا نبودن من مثلا کلا باهاشون حرف نمیزدم میگفتن تو چقد ساکتی ولی کسی هم جرئت نمیکرد حرف زیادی بزنه

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖