2733
2734
داشتن معرف زیاد و نجابت الانم که تک فرزندیم مد شده من خودم ۶ ساله ازدواج کردم الان ۲۷ سالمه آخرین با ...

نمیدونم فاز اینا ک میگن من بابچه برام خواستگار پیدا میشه چیه خانمی ک ازدواج میکنه یا بچه داره کلا از نظر قیافه و ظاهر خیلی تغییرمیکنه

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
والا من پارسال اتفاقی اومدم این سایت نظراتو خوندم جالب بود برام..ثبت نام کردم.. گذشتتتتت یکی دوباری ...

میتونی به سایت همسریابی مراجعه کنی

بچه ها من کاربر آقا نیستم ...rroshanaaaی سابقم دوستان با کسی اشتبام نگیرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونی به سایت همسریابی مراجعه کنی

😳😳😳😳منم نیومدم درخواست بدم بیاین همسر و فلان.......تبادل نظر بود.... منم ی نظر فرستادم ازتون خواستم ریپلای کنید؟؟؟.... ممنون از پیشنهادت بی زحمت سرتون به کار خودتون باشه. 

2731
😳😳😳😳منم نیومدم درخواست بدم بیاین همسر و فلان.......تبادل نظر بود.... منم ی نظر فرستادم ازتون خوا ...

من که چیزی نگفتم

راهنمایی کردم گفتم اگه قصد ازدواج داری میتونی از سایت همسر یابی استفاده کنی به درد میخوره ، قصد توهین نداشتم

2740
من که چیزی نگفتم راهنمایی کردم گفتم اگه قصد ازدواج داری میتونی از سایت همسر یابی استفاده کنی به درد ...

ببخشید امیدوارم ناراحت نشده باشید. منم قصد توهین و جسارت نداشتم و ندارم..ممنون از پیشنهادتون... اصلا دید خوبی نسبت به سایت همسر یابی ندارم و نمی رمم راستش خونوادمم اکثرا فرهنگین دختر زیاد تو دست و بالشون هست 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂 و اونام تازگیا پیگیرن ..... نظری هم ک اینجا گذاشتم اول واقعا نظر قلبی خودم بوده واینکه حقیقتش واقعا هم بدم نمی یاد با ی دختر با شرایطی ک گفتم و محل زندگیشم نزدیکمون باشه آشنا شم به هر حال آشنایی دیگه یا تفاهمه هست یا نیست 😐😑...ادم می شناسم توی بازی clashبا هم دوست شدن و ازدواج هم کردن..

ببخشید امیدوارم ناراحت نشده باشید. منم قصد توهین و جسارت نداشتم و ندارم..ممنون از پیشنهادتون... اصلا ...

آره درسته منم یکیو میشناسم تو بازی کلش آشنا شدن ازدواج کردن الانم بچه دارن  

به هرحال امیدوارم شخص مورد نظرتونو پیدا کنین و خوشبخت بشین

پزشکا  معلما  پرستارا  اینارو بیشتر برا کارت بانکیشون میخوان

چرا فکر می کنید خواستن این اقشار فقط برا پوله؟؟؟؟من منکر صددرصد موقعیت مالیشون نیستم بالاخره اونم ی پارامتر خوبه اونم تو این زمونه...... ولی این افراد هیچی ک نداشته باشن از خودشون تلاش و غیرت نشون دادن زحمت کشیدن به اینجا رسیدن.. در مقابل دختری ک تو خونه باباش خوابیده و فقط سرش تو گوشیشه نباید تفاوتی داشته باشند؟؟؟.....جدای از تلاش و اینا اونی که به اینجا رسیده سختی کشیده است درس خوندن خودش سخت ترین کارهاست.. پشتکارو یاد مییره... کم نیاوردن تو زندگیو یاد می گیره... خودش مستقل باشه فکرش باز تره عقده های خونه باباشو سر شوهر در نمی یاره... وقتشو تلف نکرده و وقت شناس میشه.... و صد تا پارامتر دیگه.... من خودم مهندسم و  ارزومه با ی معلم ازدواج کنم...... امیدوارم به هیچ دختر درس نخونده یا خانه داری توهین نشده باشه. بالاخره زندگی و صد تا بالا پایین شرایط و خونواده و دید هر کس به زندگی مصع هم نیست

راست میگن‌منم تاپیکتونو دیدم‌گفتین شوهرم رو بازوش تتو داره منم رفتم زدم بعد زنداداشم گفته زنو چه به ...

عزیزم چه زود قضاوت کردین.....من از اون موقعذهایی گفتم که هنوز ازدواج نکرده بودم.....اینجا هم کسی منو نمیشناسه که بخوام نقش بازی کنم،بله من ورزش هم میکنم،گفتم که با شوهرم ورزس میکنیم.....بعدش من اسم بچه هامو ۴ سال قبل اناخاب کردم.....فقط میخوایتم بدونم اسم فرشته های شما چیه..همین

خانوم دکتر تو تاپیکای قبلیت که از بقیه پرسیدی چکار کنی بدنت کبود نشه . بعد گفتی سه قلو دارم. بعد میگ ...

واقعا چرا فک میکنین شما کاراگاهین و بقیه دروغگو؟

منطورم از سرکار همون بیمارستان بود و سالن،بعد دکترا نمیتونن بچه داشته باشن؟

من واقعا نمیخوام خودکو به شما ثابت کنم،چون اهمیتی نداره،مهم اینه که خداروشکر تو دنیای واقعی همینی که میگم هستم

دخترای موفقی ک اعتماد ب نفس بالایی دارن.برای خوشبخت و خوشحال بودن محتاج یه چیزی ب اسم شوهر نیستن.اهل باشگاهن و خوش هیکلن.درامد دارن و توی اجتماع و جلوی چشم هستن

مخالفی با نظرم ریپلای نکنننن خانوم محترم و با شخصیت💞هر روز برای هدفم میجنگم، اینگونه هر روز نزدیک و نزدیک تر میشوم❤
راست میگن‌منم تاپیکتونو دیدم‌گفتین شوهرم رو بازوش تتو داره منم رفتم زدم بعد زنداداشم گفته زنو چه به ...

عزیزم من بارها همینجا گفتم که ازدواج کردم فقط یهرمرور خاطره از دوران مجردی کردم.نن نمیدونم چرا فک میکنین همه دروغ میگن؟بله گلم من اصلا مسلمون نیستم،مسیحی ام.فک نمیکنم مسیحی بودن یجور پز دادن باشه.خب چه فرقی داره،همه به خدا میرسن