2733
2734
پزشکا  معلما  پرستارا  اینارو بیشتر برا کارت بانکیشون میخوان

جدی؟؟ من معلمم ینی حواسم باشه منو برا شغل و درامدم نخوان؟

ازاین کاربری دونفر استفاده میکنند. این صد بااااااار🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومای گل من میخوام چله سوره طه بردارم به نیت ۴۰ دخترخانوم مجرد. اگه مایلید اسمتونو بهم بگید که به ...

برا منم‌میتونی بخونی الهه ام‌🙏

برای سلامتی شوهرم یه صلوات هدیه به 

دخترهایی که مادران خوب و سرشناس و اجتماعی دارن،من خودم ۱۲ ساله ازدواج کردم،با اینکه نه شاغل بودم و نه زیبا اما به واسطه ی مامانم که بسیار  سرشناس و اجتماعی بود خواستگار زیاد داشتم،هم من و هم خواهر بزرگترم و هر دو در سن ۲۰  سالگی ازدواج کردیم،هنوز که هنوزه همه به مامانم میگن کاش شما چند تا دختر دیگه هم میداشتید ما برای پسرهامون میگرفتیم

2731
ینی دخترمو کوتاهی نداریم خواستگار زیاد داشته باشه؟ 🤔ربطی نداشت به مو و ایناها...

من نگفتم موکوتاها خواستگار ندارن گفتم چیزای دخترونه پسرارو بیشتر جذب میکنه

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍
منم دقیقا همین خصوصیاتودارم😂۲۱ام اما همه میگن ۱۷اونورامیزنی فکرکنم بخاطراینه نمیان🚶‍♀️😂

قدبلندا اصولا سن بالاترمیزنن

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚

دخترای شهرستان خیلی خواستگار دارن که هنوز دوس پسری دو دختری توشون رواج پیدا نکرده

دخترایی که خانواده های اصیل پر رفت و آمد و با ظاهر زندگی خوب هستن

دخترایی که خودشون سر و زبون زیاد دارن و محبوبن توی جمع

دخترای خیلی خوشکل که چهره های زیبا و خاص دارن

شاغل بودن زیاد معیار نیست اگه خانواده با روابط اجتماعی پایین داشته باشی

من ی پسرم 25 سالمه..بوشهریم..کارشناسیمو پارسال گرفتم مستقیم  استخدام ی قسمت دولتی شدم...حقوقمم ...

الان اینجا دنبال پیدا کردن دختری؟  

بچه ها من کاربر آقا نیستم ...rroshanaaaی سابقم دوستان با کسی اشتبام نگیرید
2740
الان اینجا دنبال پیدا کردن دختری؟    

والا من پارسال اتفاقی اومدم این سایت نظراتو خوندم جالب بود برام..ثبت نام کردم.. گذشتتتتت یکی دوباری اومدم تا امروز این موضوعو دیدم چون خودمم درگیرش بودم نظر گذاشتم.......چرا ک ن اگه دختری باشه شرایط همو قبول کنیم..بالاخره هر ارتباطی از ی جایی شروع میشه 

خانومای گل من میخوام چله سوره طه بردارم به نیت ۴۰ دخترخانوم مجرد. اگه مایلید اسمتونو بهم بگید که به ...

اگ امکانش هست برای منم بخونید

س

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
جدی؟؟ من معلمم ینی حواسم باشه منو برا شغل و درامدم نخوان؟

بله خیییلی زیاد حواستون باشه

این قرار داد ،تا ابد میان مابرقرار بادچشم‌های تو به جای دست‌های تومن به دست تو آب می‌دهم     تو به چشم من آبرو بده!     من به چشم‌های بی قرار توقول می‌دهم ریشه های ما به آبشاخه‌های ما به آفتاب می‌رسد   ما دوباره سبز می‌شویم      قیصر امین پور