2737
2739
چرا فکر می کنید خواستن این اقشار فقط برا پوله؟؟؟؟من منکر صددرصد موقعیت مالیشون نیستم بالاخره اونم ی ...

مهندس مصع نه مثلِ درسته🙄واقعا طرف باید معلم باشه😀

مخالفی با نظرم ریپلای نکنننن خانوم محترم و با شخصیت💞هر روز برای هدفم میجنگم، اینگونه هر روز نزدیک و نزدیک تر میشوم❤
جوجو خانم امیدوارم بچه هات دیگه انقد دعوات نکنن ... 🥴🥴🥴 ما مسلمونها میگیم خداوند دروغگو را میبرد ...

اگه خدا شما رو میبره جهندم،قابل توجهت که تو دین ما اصلا توبه وجود نداره،وقتی گناه و انجام دادی دیگه انجام دادی و بهش الوده ای.حالا میشه بگین خدای شما واسه تهمت زدن به بقیه کجا میبردتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهندس مصع نه مثلِ درسته🙄واقعا طرف باید معلم باشه😀

می دونم اینام جز ادبیات جدید چت کردنن از بس اینجوری نوشتم  صفحه کلید گوشیم حالت  حدس کلمات داره خودش می یاره دیگه مهم مفهومه😅😅 راجب معلم بودن و نبودنم بیشتر شعور طرف برام مهمه. شرایط هر کسی مصع هم نیست....... توی هر قشری همه جور ادم هست 

2731
واقعا چرا فک میکنین شما کاراگاهین و بقیه دروغگو؟ منطورم از سرکار همون بیمارستان بود و سالن،بعد دکتر ...

ایشالله که به حق علی به ارزوت برسی جونم هیچوقت دیر نیست 

همیشه،از قوی ترین بهونه ات، قوی تر باش!
عزیزم چه زود قضاوت کردین.....من از اون موقعذهایی گفتم که هنوز ازدواج نکرده بودم.....اینجا هم کسی منو ...

برو دس بردار ... ازون موقعی میگم‌که شوهر گیدم نیومده بود دیگه چه صیغه ای اخه !؟ گفتی دکترم شدم ولی هنوز شوهر گیرم نیوفتاده این تاپیک مگه مال کیه که بعدش شما ازدواج کردی سه تا دو قلوام اوردی اونام اسمشونو گذاشتی اردلان و ارسلان و ارغوان تازه بزرگ شدن و تو سر و کول هم، هم میزنن !!! فیوزت میپره ها جوجو دکی 

اگه خدا شما رو میبره جهندم،قابل توجهت که تو دین ما اصلا توبه وجود نداره،وقتی گناه و انجام دادی دیگه ...

🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥 ارزو بر نوجوانان عیب نیست . وصف العیش نصف العیش. تو خوبی عزیزم . خشابحالت که دکتری فک میکردم تو این کرونا بازار وقت اینجاها اومدنو نداری   😁😁😁😁🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2740
واقعا چرا فک میکنین شما کاراگاهین و بقیه دروغگو؟ منطورم از سرکار همون بیمارستان بود و سالن،بعد دکتر ...

اها بعله درست میفرمائید . بعد همزمان هم شوهر دارین و تتو زده و سه قلو دارین و هم مجردین.🤣🤣🤣🤣

حداقل کاش بلد باشیم وقتی دروغ میگیم و بقیه میفهمن خجالت بکشیم و ساکت باشیم .😊

🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥 ارزو بر نوجوانان عیب نیست . وصف العیش نصف العیش. تو خوبی عزیزم . خشابحالت که ...

گلم قابل توجهتذمن اصلا تو بخش کرونا نیستم،چون تخصصشو ندارم،بعدشم من اصلا ناراحت نمیش شما میخوای همش مچ بگیری،کافر همه را به کیش خویش پندارد

بنظرم اسم این سایتو باید بزارن گروه پزشکان فوق تخصص . چون ۹۰٪ یا خودشون فوق تخصصن یا شوهرشون بعد همه م فقط قلب و مغز و اعصابن چیز دیگه قبول نمیکنن😅

نمیدونم چرا این قضیه اینقد تو جامعه ما مهم شده که تبدیل به یه رویا شده و همه میخان برن تو نقشش. 

قطعا شغل پزشکی خیلی مهم و محترمه ولی دقیقا یه شغله عین بقیه شغلا و به تناسب ساعات کاری خیلی زیاد  و سختی کاری انچنان درامدش قابل توجه نیست.

کلا هر ادمی خودش باشه قشنگ و خوبه بخدا

برو دس بردار ... ازون موقعی میگم‌که شوهر گیدم نیومده بود دیگه چه صیغه ای اخه !؟ گفتی دکترم شدم ولی ه ...

واقعا براتون متاسفم با این طرز حرف زدن،اگه تاپیکو بخونی از اول میفهمی که همش تاکید کردم که اینا مال گذشتش و الان من ازدواج کردم

اها بعله درست میفرمائید . بعد همزمان هم شوهر دارین و تتو زده و سه قلو دارین و هم مجردین.🤣🤣🤣🤣 حد ...

ولی زودتر از اون کاش بفهمیم وقتی خودمون چیزی نداریم،دلیل نمیشه بقیه هم نداشته باشنش