2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی😂😂

دوروز پیشم ۱۵۰گرم دادم .. 😅هیچی هم ب نامم نیس

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2731

با احترام ولی من این حرفا فقط تو می نی سایت شنیدم

ما چیزی از هم جدا نداریم البته خودم مجردم ولی پدرمادر،اقوام،دوستان که میبینم

کسی نمیگه طلا دادم به شوهرم،،زندگی مشترک یعنی اشتراک همه چیز

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

شوهر من مطمئنم پول دستش بیاد میخره

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
2738

بله من برای خرید خونه دادم ولی چون یه مشکلی پیش اومد نتونست به نامم کنه ولی بعدش یه ماشین به نامم خرید از قیمت طلاها بیشتر

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

بله من برای خونمون طلاهامو فروختم هم خونه بنامم کرد هم دوباره برام طلا خرید 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    

شش تا النگو  یه سینه ریز با دستبند....سال ۹۶دادم فروخت زمین گرفتیم همونجا مونده پول نداریم بسازیم.....گوشوارهام انگشترام فروختم برا آزمایش عکس رنگی سال ۹۷ .چون اون سال دستمون خیلی خالی بود

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید